Pred niekoľkými dňami Slovenskom otriasla a stále otriasa vražda investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho priateľky Martiny Kušnírovej. Kuciak upozorňoval najmä na korupciu vo vláde a vo svojom poslednom článku písal o napojení talianskej mafie priamo na ľudí v koalícii.V súvislosti s talianskou mafiou Kuciak spomínal mená ako Antonino Vadala či Mária Trošková. Podnikateľ Vadala má podľa talianskeho úradu boja proti mafii kontakty s najvyššími predstaviteľmi organizovanej zločineckej skupiny ‘ndragheta. Trošková, asistentka premiéra Róberta Fica, zasa mala s Vadalom v minulosti podnikať, či dokonca mať milenecký vzťah.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Vzhľadom k týmto závažným udalostiam z posledných dní iniciovali novinári, študenti či opoziční politici vlnu protestných pochodov, ktorými chceli ešte viac upozorniť na korupčné škandály vládnej koalície a vyjadriť jej nedôveru. Medzi ľuďmi nechýbali rôzne transparenty ostro alebo vtipne vyjadrujúce aktuálne dianie na Slovensku. Zrejme najlepším transparentom bol spomedzi všetkých práve ten, ktorý si vo výstižných štyroch riadkoch naraz podal premiéra, jeho asistentku i kontroverzného podnikateľa Vadalu.

Transparent proti Ficovi, Troškovej a Vadalovi

Zdroj|Foto: Facebook, Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Andrej
Mal by som sa venovať štúdiu, no radšej prokrastinujem a píšem články. Sorry, mami. Ženy, šport, zábava (toto poradie nezamieňať s rebríčkom priorít...alebo?).