Jeden drsný odkaz za druhým. Slovensko sa posledné týždne zomklo ako nikdy predtým a nahlas volá po spravodlivosti. Ostré výkriky prichádzajú z každej strany a svoje názory začali verejne vyhlasovať prostredníctvom sociálnych sietí aj známe osoby zo šoubiznisu. Pavol Habera nie je žiadnou výnimkou, pozrite sa, ako naložil Robertovi Ficovi!

Nerád sa vyjadruje k politike, no aj tak to urobil. Pavol Habera už nemohol ďalej mlčať a rozhodol sa uštredriť tvrdé slová ex premiérovi Robertovi Ficovi. Celá reakcia vznikla pri pohľade na Ficove uškŕňanie sa hneď potom, ako podal prezidentovi Andrejovi Kiskovi demisiu.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Slávny slovenský spevák vyjadril svoje pocity, s ktorými sa, bohužiaľ, bude zrejme stotožňovať nejeden Slovák: „Nerád sa vyjadrujem k politike, ale už nemožem mlčať! Tento úsmev pána Fica je obrovskou fackou rodičom zavraždených mladých ľuďí!!! Nemožu náš štát viesť normálni a čestní ľudia??? Milujem svoje Slovensko a jeho ľudí, ale v tejto chvíli cítim len jedno – HANBÍM SA ZA SVOJU KRAJINU!!!!!!“

Pavol Habera a jeho príspevok na Instagrame

Zdroj|Foto: Instagram