Už v piatok sa otvoria brány festivalu Hip Hop ŽIje. Pri tejto príležitosti prišla na svet i exkluzívna hymna, na ktorej tvorbe sa podieľalo rekordných 28 interpretov z československej scény.Tento víkend sa na Zlatých pieskoch predstaví celá rada hudobníkov na čele s headlinerom festivalu Hip Hop Žije – Redmenom. Nebudú chýbať ani známe stálice ako Kontrafakt, Majk Spirit, Separ, Ektor, Názov Stavby, Indy & Wich + La4 a mnoho ďalších. Až 27 z nich sa objavilo i v hymne k tomuto festivalu. Nahrávka trvá vyše 11 minút, o hudbu sa postaral DJ Wich a o vizuálnu podobu Michal Nemtuda, Wich a Peter Vanek.

Pozrite si video k hymne #27, ktoré sa môže pýšiť najpočetnejším obsadením domácich a českých rapperov (Separ, Otis, Zverina, Decko, Majself, Supa, Vladimir 518, Refew, Momo, Slipo, Danosť, Elpe, Ego, Paulie Garand, Idea, Čistychov, DNA, Tono S., Rebel, Indy, Jay Diesel, Moe, Opak, Delik, Bacil, Dame a Majk Spirit).

Ak ešte nemáte lístky, je najvyšší čas to napraviť. Hip Hop žije štartuje už 26. júna 2015 na bratislavských Zlatých pieskoch.

Foto: Youtube