Niekde ste už toto meno videli, počuli, ale neviete si zaradiť, o koho vlastne ide? Nie ste sám.Ak navštevujete Facebook či Instagram, sem-tam sa vašou nástenkou mihne, že ktosi z vašich priateľov lajkuje fotky či posty akéhosi Dana Bilzeriana. Aj keď si tú fotku otvoríte, neviete si zaradiť, čo to je za človeka, odkiaľ je známy? Čím je známy? Čo dokázal? Vyzerá na úspešného človeka, poriadny chlap v najlepšom veku,  obklopený luxusom a peknými ženami.  Je to herec, podnikateľ, vrcholový športovec? Možno i vám sa letmo preblysli hlavou takéto úvahy, no ďalej ste to ani neriešili. My vám trochu priblížime, kto tento človek je.

Jediné povolanie a životný úspech Dana Bilzeriana je, že je synáčikom bohatého biznismena (aby sme neboli nekorektní, spomeňme, že Dan skúšal slúžiť u námorníctva, ale akosi sa nepohodol s chlapcami mariňákmi, čo marínujú), a tak jediné, čo mu pre život ostáva, je obklopovať sa majetkom, slasťami a ženami.

Dan Bilzerian

Iste by nebol jediný. No v niečom jedinečný je. Celý svoj dokonalý život totiž neustále fotí a pridáva na sociálne siete, kde ho sledujú a obdivujú státisíce smrteľníkov. Dennodenne kvantá fotiek v bazéne so ženami, s drahými autami, drahým chľastom…

Bilzerian je akýsi obraz dokonalého života chlapa, je to moderný Boh pre mužov (má na to aj dobrý „plnovousík“). Málokto z ľudí (chlapov), ktorí tento fenomén registrujú, by si nepovedalo, že chce žiť jeho život. Medzi Danove záľuby patria najmä poker – je to vychýrený po“krista“ (on má fakt niečo s tým náboženstvom), ďalej zbrane a strieľanie z nich (počas čoho mu sexi deva drží uši), drahé autá, desiatky žien (teda toľko, aby vošli na fotku) a nemenej hlavné „posilňovanie“. Na Danovej postave možno na prvý pohľad vidieť, aký je vyšportovaný, to sa predsa ale kúpiť nedá, nie? Ale čoby, za zopár infarktíkov pred tridsiatkou iste stojí zato brať steroidy.

Danovi želáme ešte veľa skvelých fotiek, ďalšie milióny lajkov, stovky áut, žien, pokrových úspechov a večného ničnerobenia, a čím menej infarktov, veď sme dobroprajný národ.

 (Pozn. redakcie: V poslednej vete sa nachádza humor.)

Dan Bilzerian Dan Bilzerian Dan Bilzerian Dan Bilzerian Dan Bilzerian Dan Bilzerian Dan Bilzerian Dan Bilzerian Dan Bilzerian Dan Bilzerian Dan Bilzerian Dan Bilzerian Dan Bilzerian Dan Bilzerian

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Henrich
Typický Slovak Man! Heňo píše o Slovensku, ženách, alkohole a všetkom, čo typického slovak mana baví. Večne usmiata a nekonečne flegmatická stála opora nášho obľúbeného časopisu.