To, že brazílsky futbalista Neymar je v Paríži nešťastný a chce odísť späť do FC Barcelona, sa vie už nejaký ten piatok. Podľa najnovších informácií je však na stole už aj konkrétna ponuka pre samotného hráča, ktorý súhlasil s výrazným znížením platu!

Neymar prestúpil do PSG v auguste 2017 potom, čo nebol spokojný so svojim pôsobením práve v Barcelone. Parížania za neho zaplatili rekordných 222 miliónov eur, čím sa stal Brazílčan najdrahším hráčom histórie futbalu a navyše poberal ročne kráľovský plat 36,8 milióna eur. Žiadne peniaze však nemohli vynahradiť pohodu, ktorú mal podľa svojich slov v katalánskom veľkoklube, a kvôli ktorej sa chce vrátiť späť.

27-ročná brazílska superstar sa podľa najnovších správ webu sport-english.com ústne dohodla s vedením FC Barcelona na plate 24 miliónov eur ročne, čo znamená, že oproti PSG si pohorší o takmer trinásť miliónov. Všetko to však stojí a padá na vzájomnej dohode oboch klubov a Kataláncov čakajú ešte dlhé vyjednávania. Neymar ale o prestup priam prosí, čiže záležať bude iba na tom, akú sumu je vedenie Barcelony za hviezdneho krídelníka zaplatiť.

Neymar najlepšie momenty

Zdroj: Sport-english.com | Foto|Video: Twitter, YouTube