Iba 25-ročná rodáčka z Prahy je pred kamerami ako doma. V minulosti na seba upozornila v reality šou Ostrov a následne sa objavila v relácii Nákupné maniačky. Tentokrát sa rozhodla zabodovať v markizáckom projekte Farma, vďaka čomu sa jej možno konečne podarí zaujať aj vysnívaného muža.

Petra Palúsková sa živí modelingom a pracuje aj ako hosteska, pričom plnohodnotne využíva svoje ženské zbrane. No aj napriek tomu, že disponuje peknou tváričkou, nadupaným dekoltom a vypracovanou postavou sa jej nedarí nájsť životnú lásku, ktorá by spĺňala jej predstavy.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

 friends single lonely jennifer aniston rachel GIF

Aj keď sa atraktívna blondínka o svoj vzhľad stará, má dlhoročný problém nájsť si partnera. Česká playmate totiž presne vie, čo chce a v nárokoch nehodlá poľaviť. Peťka túži po pohľadnom mužovi, ktorý by bol dostatočne zabezpečený, aby jej sem-tam vedel spravil radosť nejakou ,,maličkosťou.“ Taktiež si vedľa seba predstavuje múdreho chlapa s prirodzenou autoritou, ktorý neváha konať, ak je to nutné. Keďže miluje dobrodružstvo a výzvy, rovnakého nastavenia musí byť aj jej partner. Samozrejme, že má ešte pár kritérií, tie sú už však individuálne.

Kým zvodná farmárka nájde toho pravého, svoju lásku zatiaľ venuje milovanej čivave Čiči. My sme ale presvedčení, že po prečítaní článku sa niekoľko odvážlivcov určite na ostrieľanú televíznu hviezdičku odhodlá.

Petra Palúsková

Zdroj | Foto: pluska.sk, markiza.sk, Instagram