Líder skupiny Till Lindemann ostal po koncerte v Rusku poriadne rozhorčený. Ruskí propagandisti si totiž zo známeho speváka vystrelili a jeho na prvý pohľad obyčajnú fotografiu upravili neželaným spôsobom. Rammstein bude celú situáciu riešiť súdnou cestou. Mal to byť obyčajný koncert, rovnaký ako všetky ostatné. To ale ešte líder Rammsteinu netušil, že sa stane terčom propagandistov, ktorí si vezmú „do parády“ jeho fotografiu. Till stál na pôvodnej snímke so zdvihnutým palcom smerom nahor a v tričku, na ktorom bola vyobrazená lebka so skríženými hnátmi. Takáto jedinečná príležitosť vystreliť si z frontmana kapely nenechala chladnými bezprostredných Rusov, ktorí lebku vymenili za hlavu Putina.

Ako ale sám Lindemann tvrdí, je apolitický a odmieta akúkoľvek podporu prezidenta Ruska. Aj preto ho celá situácia rozohnila natoľko, že je nútený v prípade pokračovať so svojím právnikom a všetko riešiť prostredníctvom zákonov. Till, ktorý počas svojho krátkeho pobytu v Rusku odpovedal len na otázku, ako sa mu páči Moskva, sa navyše nechal počuť, že túto krajinu už skupina Rammstein nikdy nenavštívi. Nuž, to, či bude toto tvrdenie definitívne, ukážu nasledujúce mesiace.

Foto: Caviar-phone.ru, Shauntmax30.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš
Normálny slovenský chalan, ktorý sa snaží užívať si každú sekundu svojho života. Medzi jeho záľuby patrí napríklad šport ale aj kultúra. Nebojí sa spraviť si srandu z čohokoľvek, ani sám zo seba.