Real Madrid v sobotu večer podľahol na domácom trávniku Barcelone 0:1, ale viac ako o výsledku sa diskutuje o tvrdom strete, ktorý sa v závere prvého polčasu odohral medzi Ramosom a Messim. Kapitán Realu Madrid po stretnutí poslal Argentínčanovi jasný odkaz!

Sobotný večer sa niesol v znamení futbalu, pretože v španielskej La Lige bolo na programe slávne El Clásico. V ňom sa v 26. minúte gólovo presadil Ivan Rakitič a keďže do konca stretnutia už žiadny gól nepadol, Barcelona zdolala Real Madrid najtesnejším možným rozdielom 0:1. V závere prvého dejstva prišlo k tvrdému stretu medzi kapitánmi oboch klubov, kedy Sergio Ramos dokonca vyrazil Lionelovi Messimu časť zo zuba.

Mnohých fanúšikov, najmä tých barcelonských, však poriadne prekvapilo to, čo Sergio Ramos povedal o celom tomto incidente na pozápasovom rozhovore. Odmietol úmysel a odkázal Messimu, že to vzal veľmi zle. Navyše si neodpustil „štipľavú“ poznámku na adresu argentínskeho kapitána Barcelony.

„Nechcel som zasiahnuť Messiho, ale on to vzal veľmi zle. Myslím, že keď neviete dať gól, tak proste Musíte skúšať urobiť niečo iné.“

Zdroj: Bleacherreport.com, Twitter, YouTube | Foto|Video: YouTube, Streamable.com