Dva a pol chlapa patrí medzi najpopulárnejšie sitkomy tohto storočia a jeho najväčšou hviezdou bol jednoznačne Charlie Harper, ktorého stvárnil búrlivý americký herec Charlie Sheen. Ten sa pred pár hodinami “dočkal” obvinenia z vraždy!Viaceré zahraničné médiá priniesli šokujúce správy pre fanúšikov Charlieho Sheena. Obľúbený herec a bohém bol totiž verejne obvinený z vraždy. Zatiaľ však nie políciou, ale bývalým hráčom bejzbalu a niekdajším kamarátom. Bejzbalista Lenny Dykstra totiž pre portál Hollywood Report vyhlásil, že Charlie mal podľa neho prsty v úmrtí svojho niekdajšieho asistenta.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Charlie Sheen a Lenny Dykstra.

Tým bol muž menom Rick Calamaro, ktorý bol nájdený bez známok života vo svojom byte v roku 2012. V jeho tele sa vtedy našlo obrovské množstvo silných liekov a antidepresív. Podľa Dykstrovho vyjadrenia ho mal dať Charlie Sheen zabiť kvôli tomu, že Rick Calamaro chcel o ňom napísať pravdivú knihu. Nuž, snáď sa časom ukáže, že tieto tvrdenia sa nezakladajú na pravde.

Zdroj: Hollywoodreporter.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D