Je to pýcha každého muža, no sú veci, ktoré o “ňom” neviete. Prinášame vám niektoré fakty o chlapskom vtákovi, ktoré vám môžu pomôcť pri vašom výkone.Cvičiť, cvičiť a cvičiť….

Skúmali ste niekdy z čoho sa váš vták skladá? Prečo je niekedy pevný a tvrdý ako skala a inokedy si len tak visí? Chlapský nástroj je sval, ktorý nemá žiadnu pevnú kosť ani inú oporu. To znamená milé dámy, že sval treba pravidelne cvičiť :)

Váš životný štýl pôsobí aj na vášho vtáka

Stres, zlá životospráva, choré srdce, hladina testosterónu či hmotnosť. Aj toto môže ovplyvniť funkciu vášho vtáka. Platí to aj naopak. Ak cítite, že nieje v poriadku, nestojí tak ako inokedy, je to príznak, že s vaším telom sa niečo deje. Ak príznaky pretrvávajú, skúste zmeniť svoju životosprávu, menej sa stresovať a trocha športovať. Uvidíte, že výsledky sa dostavia čoskoro.

Pivné bruško sa ženám páči, ale pozor…

Pivné bruško, ako už vieme, sa väčšine žien páči viac ako tehličky. Málokto ale vie, že aj toto môže ovplyvniť váš výkon. V tukových bunkách sa mení testosterón na estrogén. Ak nemáte dostatočné množstvo testosterónu, máte väčší problém s postavením a výdržou vášho náradia.

Trainer measures overweight man

Cvičenie je zdravé, no pozor na anaboliká

Cvičenie v posilke je nielen zdravé, ale spôsobuje to aj zvýšenie testosterónu v tele. Tento stav je pre vaše mužstvo pozitívny, no veľa športovcov chce veľké svaly rýchlo. Dávajte si veľký pozor na užívanie anabolík a steroidov. Tieto doplnky môžu spôsobiť zmenšenie semenníkov.

Poruchy spánku neveštia nič dobré

Ak máte poruchy spánku, v noci sa budíte a neviete prečo, môže to mať za následok aj vplyv na vaše “nádobíčko”. Muži, ktorí trpia nespavosťou, majú väčšiu pravdepodobnosť neuspokojenia svojej partnerky ako tí, ktorí si dožičia kvalitný a ničím nerušený spánok.

Zdravie je len jedno

Presne tak. Zdravie je len jedno a preto si ho treba vážiť. Rakovina prostaty je celkom rozšírenou chorobou. Dobrou prevenciou je častá ejakuálcia, ktorá môže rakovine prostaty zabrániť. A ako sa vraví, prevencie nie je nikdy dosť. :)

Pozor na sauny, výrivky či vyhrievané sedačky v aute

Pocit je to síce príjemný, no teplo pôsobiace na vaše semenníky a šarkana pôsobí na spermie a poškodzuje ich. Nielenže znižuje ich kvalitu a rýchlosť, no dokonca sa môže znížiť aj ich počet. Preto sa hlavne v zime snažte vyhrievaným sedačkám vyhýbať čo najviac.

Po štyridsiatke to ide z kopca

Bohužiaľ, vek sa oklamať nedá. Štatistiky dokázali, že po 40-tom roku života muža sa počet spermií začína znižovať. Okrem toho klesá aj ich počet. Je to však individuálne u každého jedinca. Niektorí štyridsiatnici si to dokážu ešte poriadne užiť a priviesť svoje partnerky do raja.

Varikokéla

Veľkosť semenníkov je asi ako vlašský orech. Je úplne normálne, ak jedno máte zavesené vyššie ako druhé. Tento stav sa odborne nazýva varikokéla. Ak je však postavenie príliš rozdielne, je to dôvod na možné obavy a mali by ste vyhľadať lekára.

Fajčiari, nerobte to

Fajčenie priamo pôsobí na vášho kamoša a jeho výkon. Fajčiari majú nielen problém s erekciou či častejšími chorobami, ale fajčenie ovplyvňuje aj spermie, ktoré sú pomalšie. Fajčenie zužuje cievy a môže dokonca spôsobiť impotenciu. Ak prestanete fajčiť, zlepší to nielen váš výkon, ale budete sa cítiť celkovo zdravší a ušetríte aj nejaké drobné.

23

Pohlavný styk ako liek

Vieme, že teraz by ste mnohí chceli, aby sme boli lekárom a dávali tento liek na recept. :) Ale je to tak. Pohlavný styk udržiava vášho terminátora vo forme, čistého a bez baktérií. Navyše, pohlavným stykom sval trénujete, čo je veľmi dobré a v neposlednom rade pri častom tréningu si príde na svoje aj vaša partnerka.

Na veľkosti (ne)záleží

Tak čo myslíte? Dá sa aj s malým šašom spraviť veľké divadlo? Áno dá. Priemerná veľkosť je cca 13-15 cm, čo úplne stačí na ženské uspokojenie. Naopak, väčšie a hrubšie nádobíčko môže partnerke spôsobiť nepríjemnú bolesť.

Nevydržíte dlho?

Je to síce nepríjemné, no nedá sa nič robiť. Predčasným vyvrcholením trpí asi 10-30% z celkovej populácie mužov. Je to stav, kedy muž vyvrcholí ihneď po vniknutí do ženskej pošvy.

Zdroj: potkan.eu|  Foto:testprodusttest.blogspot.com, healthpress.info, home.bt.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomas Po
Klasický typ mladého chlapa, ktorý sa zaujíma o šport, ženy a peniaze. Rád si vypijem dobre vychladené pivko s partiou správnych ľudí, s ktorými pokecám s a naučím sa novým veciam, pozberám nové názory na určité veci a spravím si vlastný úsudok.