Zaneprázdnený podnikateľ, ktorý žije pod neustálym stresom, sa stal ďalším účinkujúcim v relácií Extrémne premeny Slovensko. Rudo robí taxikára a zároveň vlastní kaviareň. Cvičenie v posilke? Veď musí platiť úvery. To bola jeho obohraná pesnička, ktorou vysvetľoval svoju morbídnu obezitu.

Statný Rudo pochádza z Čadce a jeho pracovné tempo je vražedné. Vlastní totiž kaviareň a zároveň je aj taxikárom. Kvôli hypotéke sa musel vzdať dokonca i milovaného športu, hokejbalu., ktorému sa poosledné štyri roky prizeral iba ako divák.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Rudo sa vo svojich 34 rokoch vyjedol na ,,parádnych“ 180 kilogramov! Jeho slabosťou boli predovšetkým sladené nápoje a sladkosti, čo si vypýtalo daň v podobe pekných pár kíl navyše. Dobrotám neodolal ani v priebehu redukčného programu, kedy mal niekoľko ,,opúšťakov” a zožral všetko, čo videl, čo rozčuľovalo najmä trénera Maroša Molnára. Jeho odhodlanie však bolo natoľko veľké a výdrž nekonečná, že zamakal.

Aj vďaka partnerke Ivanke sa mužovi kedysi s morbídnou obezitou podarilo po roku tvrdej driny schudnúť neuveriteľných 81 kilogramov, vďaka čomu mohol podstúpiť operáciu na odstránenie nadbytočnej kože. Pri finálnom vážení sa tak objavil chlapík s obrovskou radosťou do života. Rudova súčasná váha je 99 kg a my pred ním skláňame pomyselný klobúk!

Kedysi

Dnes

Foto: Facebook, Instagram