Je mladá, príťažlivá a dokáže spôsobiť poriadny rozruch kamkoľvek vkročí. Lolo Ta Bella má jediný sen, stať sa živou Bombo Barbie rovnako ako jej vzor Pixee Fox. Na jeho splnenie však musí prejsť extrémnymi úpravami.

Len nedávno sme vám priniesli článok o prvej českej Barbie, ktorá bola hosťom v populárnej šou Jána Krausa. Mladučká plavovláska vtedy prehovorila o svojich snoch a plastických vylepšeniach, ktoré sa snaží postupne podstupovať. Nás však zaujímalo omnoho viac, a tak sme sa krásku s dokonalým telom rozhodli vyspovedať.

Máš len 17 rokov a už sa živíš ako modelka. Mužské publikum však zaujali najmä tvoje fotografie v spodnom prádle. Plánuješ po dovŕšení dospelosti aj odvážnejšie fotenia alebo je pre teba nahota tabu?

Zatiaľ som o aktoch neuvažovala, ale zároveň nikdy nehovorím nikdy. :)

Veľa začínajúcich celebrít rozbehlo svoju kariéru, keď vypustili do sveta intímne video alebo skončili na neslávnom „bielom gauči“. Urobila by pre slávu a pozornosť niečo podobné aj ty?

Tak to v žiadnom prípade! Nie som typ, ktorý by sa chcel presláviť za každú cenu. Chodí mi takýchto ponúk síce veľa, ale tohto sa asi páni nedočkajú. :D

O aké ponuky sa väčšinou jedná? Bola medzi tým množstvom aj taká, ktorá ťa vyslovene pohoršila?

Sú to rôzne návrhy a chodia mi veľmi často. Urážajú ma však hlavne také, v rámci ktorých si muži myslia, že si ma môžu kúpiť ako vec. Ponúkajú mi slávu, šialené peniaze, skrátka ma svojim spôsobom lákajú ako malé, hlúpe dievčatko na cukríky. Naposledy mi jeden starší pán ponúkal hodnotné dary, peniaze a slávu ako tu u nás, tak aj v zahraničí. Dával mi však ultimáta v podobe podpísania zmluvy na niekoľko rokov alebo “ erotické služby „. Navyše sa veľmi často správal nezdvorilo. Ani za mak sa mi takýto neprofesionálny prístup nepáčil, preto som jeho „podmienky“ odmietla a spoluprácu včas ukončila. Je to zároveň aj taká menšia rada pre mužov. Nech žena vyzerá akokoľvek príťažlivo alebo odvážne, nechovajte sa k nej ako ku kusu mäsa. Aj ona je predsa len človek, ktorý v sebe skrýva určitú hrdosť, hodnotu a cit.

Keď sme už pri mužoch, tak práve tvoje poprsie púta ich pozornosť asi najviac, no taktiež sa okolo neho vedú diskusie. Sú tvoje prednosti naozaj pravé?

To máš pravdu. Moje prsia sú naozaj v diskusiách a médiách často prepierané. Mám ich však ešte stále pravé a rozhodne nie som typ ženy, ktorá by plastické operácie skrývala. Práve naopak, môj image je postavený na umelej kráse. Môžem vás ubezpečiť, že v momente, ako podstúpim prvú plastiku, vykričím to do sveta! :D V skutočnosti chcem naozaj veľké prsia a kedže s jedlom rastie chuť, zatiaľ viem s istotou povedať len toľko, že jedna operácia asi stačiť nebude.

To, že tvoje telo priťahuje mužskú populáciu, je nad slnko jasné, ale čo priťahuje teba? Máš nejaký konkrétny typ alebo je niečo, čo si všímaš ako prvé?

Ako prvé si vždy všímam výšku a fúzy. Páčia sa mi vyšší, tmavší, svalnatí gentlemani s fúzmi a mužnou, chlpatou hruďou! Musí tam byť ale aj milý úsmev a úprimné oči (najlepšie hnedé). Čo sa týka duševnej stránky, tam je najdôležitejší intelekt, charizma a dominantnejšia povaha. Zároveň by mal mať dobré, citlivé srdce, zmysel pre humor, umelecké zameranie, ambície, svoje záujmy a sympatie by mali byť, samozrejme, vzájomné.

O tom, či sa ženám páči viac chlpatá alebo oholená hruď, sa dočítate  >>> TU

Keď už sme pri tej „dominantnejšej povahe“, na svojom blogu si zverejnila veľmi pozitívnu recenziu na film 50 odtieňov a na niekoľkých fotografiách máš na krku náhrdelník podobný obojku. Je BDSM niečo, čo ťa v intímnom živote láka vyskúšať alebo si skôr za nežnosť a štandardnú romantiku?

V intímnom živote považujem za romantiku skôr trochu neštandardné praktiky. Rozhodne to však nespájam s 50 odtieňmi sivej, pretože určité odchýlky sa u mňa prejavili už v detstve. Je to tak trochu citlivá a osobná záležitosť, nechcem to rozoberať do detailov, ale je pravdou, že od muža potrebujem a vyžadujem dominantnejší a vášnivejší prístup.

Existuje zaručený návod, ako ťa muž dokáže zbaliť?

Teraz ťa musím trochu sklamať, pretože asi neexistuje. Muž na mňa musí vyslať nejaký zvláštny signál, chémiu, skrátka niečo osobité, čím na mňa zapôsobí. Takých je ale veľmi málo a ani to nedokážem tak dobre opísať, čo v tom je. :)

Zdroj: Manmagazin.sk | Foto: Instagram.com, Facebook.com