Ako sa zdá, Suicide Squad je filmom roka 2016 a krásne ženské osadenstvo nenechalo chladným ani jedného z mužských divákov. Dokonalá Margot Robbie, modelka svetového kalibru Cara Delevingne, neprekonateľný Will Smith či obdivovaný Jared Leto. Všetci predstavitelia „jednotky samovrahov“ sa stretli na európskej premiére amerického filmu a slovenský novinár Boris Pršo bol pri tom!

A teraz vážne! Kto z vás by prepásol možnosť, aby sa mohol stretnúť s Willom Smithom či dokonale šialenou Margot Robbie? Rajcovná bola už ako Jane vo filme o Tarzanovi, avšak to, čo predviedla ako nekontrolovateľná Harley Quinn v Suicide Squad, nenechalo chladným ani jedného chlapa.

3. augusta sa konala v metropole Anglicka premiéra filmu, ktorý sa stal miláčikom všetkých kritikov a Boris Pršo mal tú česť byť pri tom. Z osobného stretnutia s hercami spravil videovlog, a tak máte možnosť vidieť, ako ho objala topmodelka Cara Delevingne, prípadne ho pokreslila samotná Margot Robbie a Will Smith. A čo urobil s obrázkami Pršo? Nechal si ich vytetovať! Ako uvádza pod svojim videom: ,,Môj prvý vlog o tom, ako som stretol hercov filmu Suicide Squad v Londýne. Will Smith a Margot Robbie mi navrhli tattoo a neverili, že si ho dám vytetovať. Tak sa mýlili.“ Chlape, teraz ti skutočne všetci v dobrom závidíme!

Foto/Video: Youtube