Pochádza z Austrálie a rozhodla sa, že prostredníctvom Reddit-u otvorene porozpráva o remesle, s ktorým začala tesne pred svojou dvadsiatkou v luxusnom nevestinci v Sydney. Dnes má 25 rokov a za sebou prax v 6-tich bordeloch v Sydney, Melbourne a Perth-e. Nakoniec sa však rozhodla, že to skúsi na vlastnú päsť.

Ktorá je tvoja najobľúbenejšia poloha?

Pre vaginálny s*x v práci mám najradšej doggy, pretože je pri ňom menej potu. Pre análny s*x v práci mám najradšej, keď som na vrchu, pretože mám kontrolu. Čo sa týka vaginálneho s*xu doma, tam nemám žiadne špeciálne preferencie (neznášam, keď som hore a chrbtom k partnerovi). Na anál doma je najlepšia misionárska poloha.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Koľko hodín týždenne pracuješ?

Ťažko povedať. Niekedy aj niekoľko týždňov za sebou ani 1 hodinu. Niekedy mám 3 objednávky za 1 týždeň. Dosť to záleží od obdobia v roku, napíklad december a január sú v tejto brandži typicky slabé mesiace.

Akí muži tvoria tvoju zvyčajnú klientelu?

Najčastejšie sú to bohatší belosi, Indovia a Aziati, napríklad právnici, manažéri, biznismeni, ktorí majú zväčša po štyridsiatke. Takých černochov nemám takmer vôbec. So svojou klientelou som ale spokojná, pretože starší páni sú väčšinou slušní a poriadne štedrí.

Koľko chlapov si už pretiahla?

Približne od 1100 do 1200. No stále ju nemám rozťahanú (teda aspoň podľa klientov).

Akú najčudnejšiu vec od teba zákazník chcel?

Keď som žila v Perthe, v byte som mala točité schody. Klient odo mňa chcel, aby som po nich hore dole chodila, zatiaľ čo on pod nimi sedel a robil si to. Mal nejaký divný fetiš. Okrem toho som raz mala objednávku, v ktorej jeden úchyl odo mňa chcel, aby som hrala jeho sestru. Hranie sa na incest je pre mňa nepredstaviteľné. Sama mám niekoľko bratov a už len spoločné pozeranie filmu Gladiátor bolo pre nás fakt divné.

Koľko berieš na hodinu?

$550 prvá hodina, $1050 ďalšia a potom každá hodina navyše $300. $2500 na 12 hodín, $5000 na 48 hodín.

Ako často prichádzaš do styku s drogami?

V nevestincoch v Sydney je to na dennom poriadku. Sama som bola závislá na kokaíne.

Ako si sa dostala k tejto práci? Prečo si sa tak rozhodla? Sú nejaké nevestince vierohodné?

Žiaden podnik v tomto biznise nie je vierohodný. Keď začínate, snažíte sa nájsť bordel, ktorý svoje zamestnankyne zneužíva najmenej. Agentúry sú ešte horšie. Sú to obyčajní pasáci, akurát v krajšom obale. Každá, ktorá nie je úplne blbá, radšej pôjde na sólo dráhu. Je len jeden dôvod, prečo som sa na to dala — peniaze. Vždy som bola výstredná a iná, možno divná, takže to nie je až také prekvapenie, že som skončila tam, kde som. Prostitúcia mi pomáha s mojim duševným stavom. Keď na mňa prídu depresie a psychicky to nezvládam, stále mám dostatočné rezervy, aby som prežila. Zároveň si môžem dovoliť platiť psychiatrovi $330 za hodinu.

Čím väčší vták, tým väčšie potešenie? Alebo je to iba bolesť?

Úprimne, bolesť. Už som odmietla veľa klientov práve kvôli veľkosti. Teraz, keď robím escort a klient je obdarený, tak ho vždy prinútim zaplatiť si 2 hodiny. Jednak, aby tá bolesť za tie peniaze stála a tiež kvôli väčšiemu času na predohru. Bez predohry to s veľkými jednoducho nejde.

Zvykneš mať aj takých, ktorí chcú prísť s tebou o panictvo?

Takých by som mohla spočítať na prstoch jednej ruky (teda aspoň tí, ktorí sa priznali).

Dosiahneš orgazmus vždy, keď si so zákazníkom?

Toto je jedno z tajomstiev celej tejto brandže: Vždy sa spravíme s tučnými. Samozrejme, ak sme hore. Neviem prečo, ale jazdiť na tom mäkkom vankúši je jednoducho perfektné.

Je niečo, na čo nikdy nepristúpiš?

Fisting — skúšala som, je to príliš ťažké. Hranie sa na incest + ďalšie rôzne fetiše. Dvoch chlapov naraz. Hlavne kvôli bezpečnosti. Pri jednom mám šancu, že ho premôžem, pri dvoch som bez šance. Aj keď sa priznám, že raz by som chcela skúsiť dvojitú penetráciu. A nie som ani na dlhodobé objednávky mimo mesta, napríklad na týždeň a pod.

Zdroj: fhm.com | reddit.com | Foto: youtube.com