Priateľská aj neľútostná. Mladšia sestra aj vrahyňa. Filmová hviezda aj dievča od vedľa. Aj taká je jedna z najsexy žien roku 2015 podľa časopisu Esquire menom Emilia Clarke. Fotky, ktoré pre magazín nafotila, sú nabité sexepílom.Má dvadsaťosem rokov, pochádza z Anglicka a poznáme ju najmä z kultového seriálu Hry o tróny. Vidieť sme ju však mohli aj v poslednom filme o Terminátorovi, kde si zahrala matku Johna Connora.

Nenávidená aj milovaná, taká je odozva na jej seriálovú Daenerys Targaryen, ktorá sa z nevinnej dievčiny vypracuje na silnú vodkyňu. Jedny ju milujú a v seriáli považujú postavu, ktorú stvárňuje, za najcharakterovejšiu. Iní ju pre skutky vo filme nenávidia.

Emilia Clarke je vraj žena, ktorá dokáže dať dokopy celú radu protikladov tak, aby vyzneli prirodzene – roztomilosť a tvrdosť či emocionálnosť s dávkou chladnokrvnej rozhodnosti. Práve kombinácia týchto vlastností jej dodáva ten obrovský sexepíl. V skutočnom živote sa však vôbec nehrá na filmovú hviezdu.

Nevinná krása, zvodné krivky, podmanivý pohľad a vzrušujúce pózy na fotkách ju jednoznačne radia medzi krásne a sexy ženy!

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Petra
Obyčajný človek neustále posúvajúci hranice svojich možností. Má však určitý strop, ktorý vraj neprekročí. Ale, ako hovorí: Nič nie je isté a preto, nikdy nehovorím nikdy, radšej volím slovíčko možno.