Od vydania najväčšieho slovenského letného hitu všetkých čias Žijeme len raz už ubehli tri roky. K dnešnému dňu má na videoserveri Youtube takmer 42 miliónov zhliadnutí, čo z neho robí rekordéra v rámci slovenskej hudby. Ego však pred dvomi dňami predstavil nový singel nazvaný Oberám ťa o čas, ktorý v sebe skrýva obrovský potenciál na preskočenie vysoko nastavenej laťky. Podarí sa mu prekonať samého seba?Oberám ťa o čas je názov najnovšieho počinu rapera Ega, ktorý vzišiel z projektu Podzemgang Summer Edition 2015 producenta Thomasa Fronixa. Ide o poriadnu pecku, ktorá sa v nasledujúcich mesiacoch pravdepodobne stane najžiadanejšou skladbou všetkých klubov. Kombinácia nadupanej hudby s mega rýchlym prúdom Egových slov má obrovský predpoklad stať sa nielen letným hitom 2015, ale i najväčším konkurentom hitu Žijeme len raz.

O vizuál novinky sa postaral Stubyshit a vidieť v ňom možno i Egovu krásnu manželku Peťku s kočíkom. Ona vraj bola celým spušťačom textu skladby Oberám ťa o čas, čo tretina Kontrafaktu potvrdila i na svojom facebookovom profile.

portrait of sexy pretty girl in glasses holding a tablet pc computer relaxing sitting on chair & flirty looking at camera

Foto: Youtube, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slávka
Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Plnohodnotnej zastupuje nášho šéfredaktora a denne rieši milión vecí, aby ste si vy, naši čitatelia mohli čítať každý deň novinky zo všetkých oblastí, ktoré vás zaujímajú.