Aj tento rok sa prestížny magazín Forbes rozhodol zverejniť zaujímavý rebríček. Posvietil si na zárobky svetoznámych ľudí, ktorí zarábajú aj po smrti obrovské peniaze. A to sú niektorí z nich v nebíčku už pekne dlho! 

V tomto rebríčku už šiesty rok po sebe vedie legendárny “kráľ popu” Michael Jackson. Tomu sa v roku 2018 podarilo zarobiť neskutočných 400 miliónov dolárov. Od svojej smrti, ktorá nastala tragicky v júni 2009, zarobil už 2,3 miliardy dolárov. Smutné na tom je, že v posledných mesiacoch svojho života sa údajne zmietal v zlej finančnej situácii a aj preto pripravoval turné, na ktorom však už nikdy nestihol vystúpiť.

V zozname sa ďalej objavujú aj také hviezdy ako “kráľ rock´n´rollu” Elvis Presley, legendárny reggae spevák Bob Marley, “otec” všetkých playmate hviezd Hugh Hefner či prekrásna herečka Marilyn Monroe. Okrem nich tam však nájdete aj množstvo ďalších významných mien. Omnoho cennejší je však odkaz, ktorý v nás zanechali títo úspešní ľudia, a peniaze, ktoré nadobúdajú aj po smrti, sú len dôkazom toho, ako veľmi sa zapísali ľuďom do pamäte.

Rebríček zárobkov ľudí, ktorí sú už po smrti

Rebríček zárobkov zosnulých 2018

Zdroj: Forbes.com | Foto: Twitter