Každému rybárovi by zrejme padlo vhod, keby vášeň k rybám zdieľala i jeho polovička. Bohužiaľ, žien, ktoré vo svojom voľnom čase chytajú do rúk udicu, je málo. A harpúnu? Ešte menej. Jedna taká sa ale našla. Jej meno je Valentine Thomas a v športovom rybolove harpúnou je dokonca držiteľkou svetových rekordov.Keď sa pozriete na Valentine Thomas, zrejme by vám ani nenapadlo, že toto pekné žieňa vo voľných chvíľach loví ryby, ktoré následne aj vlastnoručne zabije, očistí i naporcuje. Ako sama prezradila, celý proces spojený s rybolovom miluje. 28-ročnú londýnsku úradníčku je teda po uplynutí pracovnej doby najčastejšie vidieť v neoprene. Valentine však nie je len takou obyčajnou rybárkou, pretože jej patrí titul svetového rekordéra v športovom rybolove harpúnou, na čo je, samozrejme, aj patrične hrdá.

Úlovky mladej milovníčky rybárčenia, s ktorými sa rada pochváli i na sociálnych sieťach v necenzurovanej verzii, ale nedajú spávať všetkým ochrancom zvierat. Avšak ľudia fascinovaní rovnakým koničkom k nej prechovávajú obdiv a rešpekt. A čo vy, brali by ste Valentine za frajerku?

rybárka12 rybárka13 rybárka11 rybárka10 rybárka5 rybárka6 rybárka7 rybárka8 rybárka9 rybárka4 rybárka3 rybárka2 rybárka1 rybárka

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slávka
Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Plnohodnotnej zastupuje nášho šéfredaktora a denne rieši milión vecí, aby ste si vy, naši čitatelia mohli čítať každý deň novinky zo všetkých oblastí, ktoré vás zaujímajú.