Štyri rožky, pol kila papriky, dva pomarančové džúsy, dovolenka na Bali… Mám všetko? Počkať. Čo? Dovolenka v potravinách? Možno to znie neuveriteľne, ale Lidl po najnovšom poskytuje aj práve takéto služby. 

Hoci je pri lowcostových aerolíniách akýmsi nepísaným pravidlom, že svoje služby ponúkajú bez akejkoľvek pomoci na vlastných webových stránkach, nový dopravca z Nemecka Eurowings sa rozhodol pre iné riešenie. Neváhal osloviť obchodný reťazec Lidl, s ktorým došlo po krátkej diskusii napokon aj k dohode. Na webe Lidl – Reisen tak môžete využiť špeciálnu novembrovú ponuku, ktorá sľubuje zaujímavé možnosti i diskontné ceny.

Akcia je pritom zameraná predovšetkým pre záujemcov z Nemecka a Rakúska, preto okrem dovoleniek a leteniek do prímorských oblastí ponúkne trio Eurowings – Germanwings (ktorý sa v roku 2016 stane súčasťou Eurowings) – Lidl zaujímavé pobyty v Alpách, respektíve na vidieku v Rakúsku.

15

Ceny sú vo všetkých prípadoch mimoriadne priaznivé. Takýto počin obchodného reťazca Lidl pritom nie je žiadnou novinkou. Už v roku 1962 prišla s podobnou akciou nemecká sieť obchodov Neckermann, ktorá mala dokonca aj vlastné aerolínie. V súčasnosti ju nasleduje aj Kaufland, Billa i iné maloobchodné siete.

Zdroj: Lidl-Reisen