Možno ste zachytili menší trapas, ktorý spôsobila Melania Trumpová na Republikánskom zraze v Clevelande, keď vo svojom príhovore použila vety a frázy veľmi podobné tým, ktoré pred ôsmymi rokmi predniesla v podobnom prejave Michelle Obamová. Sme si istí, že Donald to svojej milovanej pani manželke (číslo tri) nezazlieval, veď aj tak si ju nebral pre jej intelekt, ale pre iné kvality. 46-ročná Melania Trumpová je pôvodne z Juhoslávie, narodila sa na území dnešného Slovinska a už od šestnástich rokov sa venovala modelingu. Musela v tom byť veľmi dobrá, keďže len po dvoch rokoch získala kontrakt v Miláne. Vyskúšala aj univerzitu, konkrétne v Ľubľane, ale dlho sa na nej neohriala. Po roku štúdiá ukončila a vybrala sa na potulky modelingovým svetom, najprv do Paríža a nakoniec do New Yorku.

melaniaV roku 1998 stretla svojho budúceho manžela Donalda, ktorý bol síce v tej dobe ženatý s inou, ale to ich kvitnúcu lásku nezastavilo. Trvalo zopár rokov, kým si k sebe postupne našli cestu, zasnúbili sa v 2004 a rok nato sa zobrali. Donald vtedy o ich vzťahu povedal: “Doslova nikdy sa spolu nehádame, zabudnite na slovo ‘hádka’… Sme veľmi kompatibilní. Dobre spolu vychádzame.”

Na veľkolepej svadbe sa zúčastnilo množstvo prominentných hostí, vrátane vtedajšej senátorky Hillary Clintonovej, ktorá je dnes posledným človekom stojacím v ceste Trumpovmu prezidentstvu. Melania mala na sebe jednoduché šaty za skromných dvesto tisíc dolárov. Hostia si mohli pochutnať na 22-kilovej torte s plnkou z pomarančového likéru Grand Marnier.

1200px-Donald_and_Melania_TrumpDonaldovi a Melanii sa v roku 2006 narodil syn Barron William, ktorého jeho mamička prezýva aj “Mini-Donald”. Desaťročný Barron so svojim otcom hráva golf a podľa všetkého rád nosí obleky a kravaty. Klasický desaťročný fagan, čo si budeme klamať.

Melania, samozrejme, podporuje svojho manžela aj v jeho prezidentskej kampani. K tomu, že by mohla byť prvou dámou, sa vyjadrila slovami: “Bola by som veľmi tradičná. Ako Betty Fordová alebo Jackie Kennedyová. Podporovala by som ho.” Melania má v súčastnosti jedinečnú príležitosť stať sa prvou prvou dámou, ktorá do USA imigrovala, a zároveň prvou prvou dámou, ktorá pózovala na titulkách pánskych magazínov.

Galéria Melanie Trumpovej

26160228135_ba827b5bbd_b

A photo posted by Megan (@futuremomtobe_31) on

A photo posted by Jose (@deleon_918) on


Untitled

Untitled2

Untitled325759644720_f53205a5a1_bgolf

mylife29

photoshoot_img13

ps_ocean

>>Viac sexy a hlavne nahých žien TU<<

Foto: flickr.com, commons.wikimedia.org, youtube.com, instagram.com, melaniatrump.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Benedikt
Optimistický existencialista, ktorý, predtým než ráno vstane z postele, musí dennodenne riešiť otázku, či má jeho život zmysel. Väčšinou to vyrieši ranná káva.