Nežné milovanie z lásky so svojou partnerkou alebo bohapustá trtka*ka s babenkou, čo ste večer zbalili v klube? Výber je čisto na vás. Aj keď je výsledok u oboch prípadov rovnaký (úžasné uvoľnenie a uspokojenie :)), priebeh celej intímnej záležitosti sa diametrálne líši. Ako, to vám už ukážu nasledujúce obrázky.Partnerke pripravujete najpríjemnejšie prostredie. Po dobrej večeri nasledujú sviečky a hudba. Dievčina z podniku si musí vystačiť s miestom, ktoré je najmenej zapratané vašim neporiadkom.

1

S láskou si šepkáte milión krásnych slovíčok, avšak s tou druhou si stačí povedať pár prasačiniek a zájsť jej rukou do výstrihu.

2

Partnerka si vás priťahuje bližšie. Chce cítiť vaše pery na svojich na rozdiel od tej druhej, ktorá kričí “Hlbšie!!!!!”, ale vám už došiel penis. :D

3

Magický súzvuk a splynutie dvoch duší alebo šukač*a ako divá sviňa? No povedzme si pravdu, že aj vo vzťahu býva jedno aj druhé. :)

4

Pri milovaní so svojou polovičkou väčšinou ľudia myslia aj na uspokojenie toho druhého. Pri se*e na jednu noc myslíme zvyčajne len na seba.

5

Po nádhernom zážitku s priateľkou sa k sebe pritúlite a zaspíte v objatí. Po úlete na jednu noc sa uspokojený prevalíte na druhý bok a dúfate, že spoločníčka bude ráno preč. Ona si trieska hlavu, že zase toho veľa vypila a musí sa rýchlo vypariť.

6

Zdroj: minikiwi.sk , collegehumor.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrej & Miška
Motorky, dobré jedlo, knihy, zábava a cestovanie. Aj to sú veci ktoré spájajú túto dvojicu. Neboja sa povedať čo si skutočne myslia a priniesť zaujímavé ale aj zakázané témy. :)