Ukrajinka si to z miestnych klubov namierila na svetové turné. A potom začala búrať Youtube.Svet DJingu veľa žien nenapočíta. Ak sa objaví dáma, ktorá to s hudbou a technikou vie, zavládne všeobecná radosť. Ak je dokonca sexy, všetci sú vo vytržení. Zbytočne sa preto čudovať, že Juicy M budí obrovskú pozornosť.

21-ročná Ukrajinka má toho na rováši poriadne veľa. V roku 2007 sa predstavila na domácej pôde ako rezidentný DJ fashion klubov a odvtedy stihla získať DJský DMC titul Best Female DJ of the Year 2010 a ísť na turné s hudobníkmi ako Black Eyed Pease, Backstreet Boys alebo Skrillex.

Mužské oko potešia najmä pikantné fotky pre pánsky magazín FHM alebo hiphopový magazín XXL. Producentka a DJka však úplne najväčšie haló robí svojimi videami na Youtube, kde mieša skladby na štyroch prehrávačoch a bez slúchadiel. To je niečo ako so zavretými očami písať dva slohy na literárnu súťaž. S tým rozdielom, že jej viedá aj bavia ľudí.

Marta Martus, ako znie civilné meno mladej hudobníčky, sa technológií absolútne nebojí, čoho dôkazom je video, na ktorom mixuje hudbu zo štyroch iPadov. Ak nie ste práve fanúšikom EDM, možno stíšite zvuk, no kombinácia sexappealu a technických vymožeností v tomto videu doslova explodujú.

-DJ Juicy M - XXL Magazine-10 7pP96wrWZFw DJ-Juicy-M-19 DJ-Juicy-M-42 maxresdefault

Zdroj: Youtube.com, wikipedia.com l Foto: fabzz.com, ruflyf.com, maksatbilgi.com, shtorm.fm, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Jorge
Pohodlný až bohémsky život? Prečo nie, sme s ním :)