Každý človek má nejakú osobu, ktorú obdivuje, či dokonca je jeho vzorom. Častokrát ide o niekoho známeho z radov spevákov, tanečníkov, hercov či moderátorov. A aj keď sa väčšinou politici medzi takéto „obdivovaniahodné“ stvorenia nezaraďujú, nájdu sa aj výnimky, ktoré potvrdzujú pravidlo. Gloria Kolesniková z mestečka na juhu Ruska takto obdivuje ruského prezidenta Vladimíra Putina.

A že ho má naozaj rada, dokazuje aj niekoľko listov, ktoré samotnému prezidentovi adresovala napríklad k narodeninám alebo iným príležitostiam. V jednom z nich neváhala a napísala svoju veľkú túžbu vlastniť koňa. Nikdy ale nečakala, že by jej Putin na listy mohol čo i len odpísať. Aj prezident je však len človek a listy si nielenže prečítal, samotnú Gloriu sa dokonca rozhodol i obdarovať niečím, o čom sa jej dovtedy iba snívalo. Prezident Vladimír Putin jej totižto daroval koňa.

Dievčina už na koni, ktorý dostala od prezidenta, usilovne trénuje

Za koňa, Karachajský kôň – plemeno zo severného Kaukazu, už dostala rodina Glorie nemalé ponuky na predaj. Dievčina však všetky odmietla, svojho Prezidenta, ako ho pomenovala, sa vzdať nemieni. „Nečakala som, že dostanem odpoveď a už vôbec nie to, že dostanem koňa,“ cituje tínedžerku portál Daily Star. Vladimír Putin tak dokázal, že aj on je len človek, ktorý vie vypočuť prosby svojho ľudu.

Zdroj: dailystar.co.uk | Foto: pixabay.com, facebook.com