Nevinný pokus o vyvolávanie duchov sa skončil hotovým šialenstvom. Tri dievčatá si v rámci „hry“ Charlie Charlie, v ktorej sa ľudia snažia vyvolať ducha Charlieho, nedali pozor a nechali do seba vstúpiť ducha nesprávneho. Mnohí hovoria, že ich tiel sa zmocnil diabol, ktorý si s nimi následne robil čo chcel. 

Video zachytáva čudné správanie troch dievčat, ktoré mali byť napadnuté diablom. Ich myseľ bola v tom momente úplne inde ako v reálnom priestore. Vo videu možno vidieť krik, plač a v neposlednom rade aj agresívne správanie. Toho všetkého sa snažili dievčat zbaviť veriaci, ktorí sa v ich blízkosti neprestajne modlili. Celý šialený proces trval neuveriteľných 5 hodín, no trojica mladých žien by už mala byť v poriadku.

To, či sa diabla z tiel dievčat podarilo vyhnať úplne, nevedno. Medzi miestnymi sa totiž povráva, že ak raz do niekoho Charlieho duch vstúpi, už sa z tela von nedostane. Všetci, ktorí túto hru hrali, by tak po zvyšok svojho života mali počuť zvláštne zvuky a hlasy a v ich živote by sa malo diať neprestajne množstvo zvláštností.

Foto: Wordonfire.org