Ach tie ženy! Jedna chce väčšie, druhá menšia a tentokrát sa na internete objavilo individum, ktoré chcelo pre istotu o jedno viac. Teda dnes už ho aj má. Reč je o ženských prsiach.24 ročná dievčina menom Jasmine Tridevil sa k tomuto úchylnému skutku nechala inšpirovať filmom Total Recall, v ktorom mala jedna z hrdiniek tri prsia. A tak sa rozhodla mať ich aj ona. Jedno kozliatko navyše teda nie je výplodom žiadneho photoshopu, ale šikovných rúk plastického chirurga, ktorý si týmto zákrokom na účet pripísal 20 000 dolárov.

tri-prso-1

Ostatné ženy podstupujú operáciu pŕs aj kvôli tomu, aby boli pre nás atraktívnejšie. Jasmine ide proti prúdu a jej dôvod bol presne opačný. Že vraj ju už nebavilo chodiť na rande. Na svoje tri prednosti je hrdá a dokonca si kvôli nim zriadila aj vlastnú Facebook stránku, kde sa vystavuje jedna radosť.

Pri pohľade na ňu potvrdzujeme, že sa Jasmine úmysel podaril a príťažlivosti je vzdialené nekonečne nekonečno kilometrov.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Marko
Dievčatá, sex a vzťahy vs. šport chľast a zábava. O tomto píše náš redakčný playboy Marko. Na otázku či mu nejaké dievča povedalo nie, odpovedal, že veľa dievčat povie najskôr nie :)