„Ohrdnutá Mórová naložila slovenským mužom: Sú zakomplexovaní a nevedia, ako na to!“ – zaznelo v jednom z bulvárnych online denníkov. SLOVAK MAN sa rozhodol Dianke vysvetliť, že problém možno ani nebude tak v slovenských mužoch, ale v nej samotnej.Pointa celého pohoršenia bola v tom, že nemá partnera na Valentína a teda nemá k nemu ani vzťah. No jasné, že nemáš, keď si sama, radšej budeš nakladať chlapom, akí sú nanič, nie? Takto si, milá Dianka, ani žiadneho nenájdeš. A prečo sú zakomplexovaní? Lebo im to stále dookola opakujete, milé Dianky. Žiadna pochvala „áno, ty môj pracovitý hrdina, aká som rada, že ma máš, že ma živíš, že nie si agresívny ožran, že si aj romantik“. Nie, iba kritika, kritika, „to si nespravil, tam to si zabudol“. Stále dookola počúvame, akí sme nanič. Veď ste si to dámy vsugerovali!

Dianke navyše prekážalo, že mala vždy Valentín veľmi skromný a verí, že po 50-tke si nájde partnera, ktorý ju vezme, napríklad na večeru do Paríža. Tak a je to vonku! Priznanie k zlatokopectvu v priamom prenose! Konečne sa k tomu odhodlala aj ne-explejmetka alebo ne-exfarmárka! Gratulujeme, odvážne Dianka!

Mórová continental2

Diana Mórová pokračuje: „Veľa pekných žien je samých a ja sa pýtam – prečo? Lebo naši chlapi sú nejakí pozadu, zakomplexovaní, malí, nevedia, ako na to.“ – že ťa huba nebolí, Diana! Nebudeme rovnakí a nebudeme hádzať slovenské ženy do jedného vreca, to v žiadnom prípade. Je veľa, drvivá väčšina krásnych a úspešných žien, koľko z nich je samých? Hmm? Takže, asi chyba nebude tak úplne iba v tých chlapoch, aj keď sa opakujeme, stojíme si za tým. Možno iba chlapi netúžia po starnúcej herečke, ktorú v každom lacnom seriáli niekto pretiahol alebo ju drvivá väčšina obyvateľstva sledujúceho tie lacné seriály videla polonahú. Možno ti to vyjde v zahraničí, držíme palce.

PS: Dianka zaregistruj si zlatokopecký instagramík, aby si tam mohla postnúť potom tú Parížsku selfinku:), sharneme! Cmuk.

Zdroj foto: Continental Film