Prísť na to, že vaša matka točí p*rno nie je určite príjemná záležitosť. Muži milujú svoje matky a tiež i filmy pre dospelých. No kombinácia týchto dvoch je vonkoncom nechutná. Tu sú príbehy ľudí, ktorí sa rozhodli podeliť o pocit, aké je keď je vaša matka péčkovou herečkou.,,Moja matka bola známa tým, že si privyrábala masturbáciou pred webkamerou. Nikdy sa za to nehanbila pretože jej to vynášalo množstvo peňazí. Kedže som nevyrastal s otcom, ďalší zdroj príjmu sa nám hodil. Akurát, že spolužiaci na strednej škole ma za to šikanovali. Raz si ju dokonca objednali na striptízovú show aby mi neskôr mohli video z nej ukazovať.”

>>>VIDEO: MATKA TOČÍ PÉČKO S VLASTNOU DCÉROU TU NA MANFORUM.SK<<<

,,Jedného dňa som pri prezeraní stránok s péčkom narazil na video zo swingerspárty, kde účinkovali i moji rodičia. Radšej som sa ich na to nikdy neopýtal.”

,,V momente keď som sa dozvedel, že moja matka točí péčko, ovládol ma obrovský hnev. Vybehol som z domu a začal udierať do múru tak silno, že som si pri tom zlomil ruku. Dnes už som s tým zmierený.”

>>>VIDEO: MATKA TOČÍ PÉČKO S VLASTNOU DCÉROU TU NA MANFORUM.SK<<<

,,Zistenie, že moja matka je herečka pre dospelých nebolo až tak zlé. Oveľa horšie to bolo, keď som sa dozvedela, že som bol splodená počas oplodňovacieho maratónu, kedy sa niekoľko mužov odbaví v jednej žene. Dodnes netuším, kto je mojím otcom.”

,,Moja matka nebola pornoherečka v pravom slova zmysle. Poskytovala erotické služby, ktoré popri tom natáčala na video. Už od mala som mal prísny zákaz vstupovať do našej pivnice. Zo začiatku ma strašila, že sú tam príšery no čím som bol starší zvedavosť vo mne rástla. Jedného dňa som sa rozhodol pozrieť sa tam. Všade bolo rôzne S/M náradie ako bičíky, reťaze a podobne. Na statíve vedľa niečoho čo vyzeralo ako hojdačka bola kamera. Pustil som si záznam na nej a odvtedy mi bolo všetko jasné. Matka sa živila ako domina. Skoro som sa povracal. “

>>>VIDEO: MATKA TOČÍ PÉČKO S VLASTNOU DCÉROU TU NA MANFORUM.SK<<<

Zdroj|Foto: theladbible.com