Problematikou dnešných mladých dievčat sme sa zaoberali dosť dlho, ale zrejme až teraz sme zistili, prečo to tak vlastne je. Ide o to, že tým dievčatám chýba poriadny k***t, a to je celé. Sú nadržané, že by t*tkali ako fretky, a to len kvôli tomu, že dnešní mladí chlapci sa správajú a vyzerajú ako malé buzničatá. No proste fuj, hnus.

Minule som cestoval za jedným známym a ako som tak čakal na autobus, kúsok odo mňa stáli aj dve „baby“ s k***a dobrými riťami. Jedna mala dlhšie vlasy a tá druhá také kratšie, ale zase mala oveľa lepšiu postavu. Ako ich tak pozorujem, všimol som si, že mali k sebe až moc blízko, keďže jedna druhú držala za ruku. Ale tak na tom predsa nie je nič zlé. No ale čo som videl o chvíľu, na to nezabudnem. Jedna druhej dala taký francuzák, že to nebolo ani pekné. Niečo také ani v tých filmoch neukazujú (však viete, čo myslím :D). Už vtedy si hovorím – boha, to sa tieto akože neboja a hanblivosť im tiež nechýba – ale tak čo už. A tak som sa snažil nevšímať si ich, i keď pohľad na dve pusinkujúce baby nie je na zahodenie. Bolo mi však divné, že aj v tomto malom mestečku vidím niečo takéto, ale moje potešenie rýchlo zmizlo. Keď sa jedna z nich otočila, všetko mi začalo do seba zapadať  ako puzzle.

„NO DO PI*E, ONO TO JE CHALAN!,“ povedal som si nahlas. Celé osadenstvo zástavky sa na mňa v tom momente otočilo a v priebehu sekundy mi hlavou behali myšlienky jedna cez druhú o tom, ako som kukal inému „chlapovi“ na riť, ako ich mám oboch v posteli a robia mi (veď vy viete čo) a o tom, ako je toto možné, keď dnešní budúci muži vyzerajú ako buzeranti, že by sa za nimi aj Janko K. otočil. No fuj, hnus, to čo behá v tých dnešných uliciach? Však chlapec v legínach, tričku po kolená s „V“ výstrihom, nejakou handrou okolo krku a pomaly s makeupom na tom rapavom ksichte je podľa mňa rázne cez čiaru a takéto bytosti sú pre mňa len obyčajné buzny. Nie, nie som homofób, ale toto nie je normálne. Po tejto veľmi dlhej sekunde na mňa ten „párik“ zazrel, že mi skoro prišlo zle. Samozrejme, že v tom momente som sa otočil na päte a išiel na inú zástavku, pretože ten ich pohľad sa nedal vydržať.

No a popri tom som nevedel, ako sa mám cítiť, či mám plakať  alebo volať exorcistu. Táto situácia mi vysvetlila, prečo tie mladé tasia cecky celému svetu a ono to je len kvôli tomu, že ich nemá kto j**ávať.

Foto: Instagram