Vo februári prichádza do kín nový hrdina od Marvelu. Drsný, ale zato s poriadnou dávkou humoru. Spoločnosť mu robia dve katany, pištole značky Desert Eagle a vak neobmedzených možností. Taký bude Deadpool.20th Century Fox v spolupráci s Marvel Studios nám predstavia trochu netradičného superhrdinu. Ústrednou postavou príbehu je Wade Wilson (Ryan Reynolds), ktorý je bývalým členom špeciálnych jednotiek. Lekári mu diagnostikujú pokročilé štádium rakoviny, a tak sa Wade rozhodne podstúpiť experiment, ktorý ho znetvorí. Na druhej strane tento vedecký pokus mu prináša superschopnosti. A tak sa z Wade-a stáva superhrdina v červeno-čiernom kostýme, ktorý ma meno Deadpool.

Ako sme už spomenuli, v hlavnej úlohe sa predstaví Ryan Reynolds, ktorý si už túto postavu vyskúšal vo filme X-Men Origins: Wolverine. Medzi inými si vo filme zahrajú aj krásna Morena Baccarin, Ed Skrein či T.J.Miller.

Už z upútaviek môžeme očakávať, že Deadpool bude poriadne vtipný a akčný zároveň. Krvavé jatky, nadupané filmové efekty, vulgarizmy. To všetko si užijete vďaka tomuto superhrdinovi. Pravdepodobne aj preto dostal film rating R, čo znamená, že do kín budú púšťať iba návštevníkov starších ako 18 rokov.

V slovenských kinách je premiéra 11. 2. 2016.

Zdroj: Youtube.com, csfd.cz | Foto: Twentieth Century Fox Film Corporation