Michael Jackson bol jedinečný americký hudobník, ktorý je aj niekoľko rokov po svojej smrti označovaný za kráľa popu. Nezostala nám po ňom len skvelá hudba a legendárny “moon walk”, ale aj niečo iné. Dcéra Paris, z ktorej vyrástla skutočne rajcovná mrška!Paris-Michael Katherine Jackson je druhým dieťaťom a jedinou dcérou legendárneho popového speváka Michaela Jacksona a Debbie Rowe. Narodila sa 3. apríla 1998, dnes sa venuje herectvu a modelingu. Jej Instagram sleduje viac 1,4 milióna ľudí, ktorí sa nestačia čudovať. Paris je totiž mesiac od mesiaca stále krajšia a krajšia. Nedávno oslávila 19 a musíme uznať, že z nej vyrástla skutočne krásna žena. Či? :)

Paris Jackson, dcéra Michaela Jacksona

Paris síce vyzerá ako modrooký anjelik, ale zdanie môže klamať. Krehko vyzerajúca blondínečka totiž nedávno ukázala na Snapchate svoje holé kozy v plnej paráde. Fotečku jej odhaleného poprsia si môžete pozrieť >>> TU.

Foto: Instagram | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D