Táto malá kuša má dobre našliapnuté ovládnuť svetový trh tak, ako sa to podarilo známej hračke fidget spinner. Polícia v čínskom Chengdu už údajne zastavila predaj malej kuše, ktorá sa dá kúpiť a je k dispozícii pre širokú verejnosť online. Hračka sa dá kúpiť na Ebayi, JD, či serveri Alibaba a ide na dračku. 

kusa na spajle

Rodičia v Číne žiadajú najnovšiu hračku pre malých, ktorá strieľa špáradlá, zakázať. Obávajú sa toho, že špáradlá kuše by mohli spôsobiť zranenia očí, či inej časti tela. Nové hračky sú k dispozícii online, takisto aj v predajniach a predávajú sa za menej ako sedem čínskych Juanov, čo je približne 1 euro.

kusa sa predava ako diva v cine

Hoci je hračka určená na použitie so špáradlami, ak sú nahradené kovovými ihlami, mohli by byť dostatočne silné na to, aby mohli preraziť alebo prasknúť sklo. Zatiaľ čo predajcovia upozorňujú, že hračky by nemali byť zamerané na ľudí alebo zvieratá, balenie jedného výrobku tvrdí, že dokáže dokonca bojovať proti švábom, načo môžu mnohí reagovať tak, že to je celkom užitočná vec.

Ak si myslíte, že fidget spinner môže byť nebezpečná hračka, počkajte, až narazíte na dieťa, ktoré sa bude hrať s týmto malým zázrakom. Niektoré mestá, ktoré sa obávali, že hračky môžu spôsobiť vážne zranenia, ich teraz v Číne už zakázali. Polícia v čínskom Chengdu údajne zastavila predaj hračiek a rodičia vyzvali vládu, aby zaviedla celoštátny zákaz. Čo myslíte, preskočí táto malá kuša v číslach predaja známy fidget spinner?

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt fidget spinner gif

Foto: ebay.com, thenewsexposed.com