Zbaliť babu cez internet je dnes hračka. Stačí nejako vyzerať, teda aspoň na profilovej fotke, mať akú takú slovnú zásobu, obstojný pravopis a môžete ísť na vec. Na rôznych zoznamkách a sociálnych sieťach sa to len tak hemží príslušníčkami nežného pohlavia ochotnými zaflirtovať si, túžiacimi po vzťahu či po nezáväzných posteľných radovánkach. Praktické, rýchle, bezproblémové. Alebo žeby nie?

Kauza profilová fotka

Keď si porovnáte nejakú ženu, ktorú poznáte v reáli, s jej profilovou fotkou na sociálnej sieti, asi viete, na čo narážame. Dievča sa odfotí päťdesiatkrát, vyberie najlepší záber, ešte ho poriadne vylepší a až potom ho zavesí na Facebook. Vy sa namotáte a keď tú babu stretnete naživo, hľadáte najbližšiu únikovú cestu, pretože to čudo, čo stojí pred vami, nemá nič spoločné s príťažlivou kráskou, s ktorou ste si vymieňali pikantné správy. Niečo podobné zažil Tibor. „Na fotke bola tá baba taká krásna, že som sa nevedel dočkať, kedy sa stretneme. Sadli sme si aj názorovo, ale z tej jej tváričky a plného výstrihu som bol hotový. Keď sme sa stretli, len matne pripomínala to dievča z fotiek, mala poriadnu nadváhu a divnú mimiku. No čo, prišiel som o nejaké eurá, ktoré som do stretnutia investoval, ale aspoň som sa poučil,“ smeje sa.

Ryšavá žena

Vystrieľané náboje

Dajme tomu, že ste fakt natrafili na zaujímavú babu a vďaka intenzívnej internetovej komunikácii máte pocit, že ju dokonale poznáte. Ona to vidí podobne, lebo ste jej už stihli vyzvoniť všetko, vrátane čísla vašich ponožiek. Keď sa stretnete, zistíte, že nájsť nejakú tému na rozhovor je dosť ťažké, lebo ste si už vlastne všetko napísali. Okrem toho, keď otvorí ústa zistíte, že má nejaký piskľavý hlas a že vás to s ňou bavilo viac na čete ako v skutočnosti.

par

Koľko ich má?

Hodili ste udičku a ona sa chytila. Píšete si, flirtujete, vymieňate si všelijaké fotečky, vy sa cítite ako malý boh. Že sa takto zabáva s ďalšími desiatimi mužmi, vám v tej chvíli ani nenapadne, že? A pokojne sa so všetkými aj stretne, aj… Áno, aj vyspí. Pokiaľ vám ide len o jednorazovku, takéto veci zrejme vôbec neriešite. Ale v prípade, že hľadáte babu na ozajstný vzťah, asi vám nebude všetko jedno.

Žena s notebookom

Reálne baby vám „záhadne“ unikajú

Zoznamky a čety vás tak berú, že si pomaly, ale isto, prestávate všímať ľudí okolo seba. A pritom možno v reálnom živote stretávate fantastické ženy, ktoré by stáli za hriech, ale vám ani nenapadne osloviť ich. Lebo zbaliť príťažlivú dračicu v reáli je predsa len trochu iná káva ako hrať sa na playboya za monitorom počítača, že? Notorickí internetoví baliči môžu mať dokonca časom problém normálne komunikovať s reálnymi príslušníčkami nežného pohlavia.

Keď dopadne jednorazovka viac ako blbo

Dajme tomu, že ženy na internete balíte za jediným účelom – užiť si. A darí sa vám. Keď vám to takto vyhovuje, OK. My poznáme pár nešťastníkov, ktorí si tiež mysleli, akí sú borci, keď sa im na prvú šupu podarilo dostať internetovú známosť do postele. Niektorí dostali od svojich krások ako bonus pohlavnú chorobu, ďalší boli ľahší o nejaké to euro či mobil. Asi najdrahšie vyšiel internetový flirt smoliara, ktorému pár týždňov po vášnivom rande dotyčná napísala, že je tehotná a že zaručene s ním. „Po tej noci som už vôbec nemal chuť stretnúť sa s ňou znova a už vôbec som si nevedel predstaviť vychovávať s ňou dieťa. Takže už dva roky platím alimenty na syna, ktorého som nikdy v živote nevidel,“ povzdychol si Adam.

smut

Foto: Depositphotos.com, Pixabay.com