Ako môže mať také neodolateľné telo v 45-tich rokoch? Veľká záhada, nad ktorou si láme hlavu viacero žien, no chlapi s nemým úžasom okukujú jej prsia či zadoček. Avšak len málokto vie, že Dara robí už celý rok jogu, čo do určitej miery prispelo aj k tomu, ako dnes vyzerá. Krásnu milfku však trápi jedna nedokonalosť!Ako sama speváčka tvrdí, človek sa v rámci jogy vyvíja a všetko má svoju postupnosť. Takisto to platí aj pre rôzne polohy, ktoré sa jogista pomaličky učí. Niektoré sú náročnejšie a niektoré trvajú i viac rokov, pokiaľ ich dokáže jogista technicky správne vykonať.

Dara na Instagrame prezradila, v ktorej polohe ešte nie je dokonalá. Samozrejme, nejedná sa o polohu v posteli. O tom vie zrejme v posledných rokoch len jej partner Patrik Vrbovský, alias Rytmus. Darinka ale v plavkách predviedla pozíciu “holuba” a fotografu uverejnila na svojom súkromnom profile. “A jedného dňa dám aj túto pozíciu holuba porádne. Zatiaľ sa to na ňu len podobá,” zdôverila sa speváčka. Vy však žiadnu nedokonalosť neuvidíte, len krásne Darine telo!

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Dara Rolins

Polonahú Daru Rolins v polohe na holuba si môžete pozrieť — TU —

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Noro
„Ak nemôžeš lietať, tak bež. Ak nemôžeš bežať, tak kráčaj. Ak nemôžeš kráčať, tak sa plaz. Ale nech už robíš čokoľvek, tak sa stále hýb vpred. “ – Martin Luther King Jr.