Profesionálny hráč pokru a bývalý vojak je idolom mnohých mužov, a to najmä vďaka luxusným autám, zbraniam a množstvu sexy žien, ktoré mu robia spoločnosť. Svojský Bilzerian vždy vie ako zaujať a tentokrát sa rozhodol zverejniť fotku v spoločnosti 6 nahých krások.O tom, že Dan Bilzerian žije život svojim vlastným štýlom, sme sa presvedčili už dávno. Neexistuje deň, kedy sa bradatá ikona Instagram nepochváli fotkou svojich luxusných áut, zbraní alebo dovoleniek. Čo je však u neho najbežnejšie, je prítomnosť sexy žien.

Teraz ale kontroverzný Američan pustil fantáziu na špacír a dal sa odfotiť, ako leží nahý v spoločnosti šiestich krásnych žien. Taktiež nahých. A ako je u neho zvykom, všetko zavesil na Instagram s popisom Date Night :)

Date night

A post shared by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on

Hey look at me, I'm with girls

A post shared by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on

Pizza w the homies

A post shared by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on

Zdroj: Instagram Dan Bilzerian | Foto: Facebook, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Radovan K
Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky - to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín - Phantoms Crew.