Každý pozná Dana Bilzeriana ako 36-ročného amerického playboya, ktorý zbožňuje ženy, večierky, autá, zbrane a ktorého život je jedna zbesilá jazda. Vedeli ste ale, že instagramový kráľ má arménske korene alebo že pred 30-tkou prekonal už dva infarkty?

Bilzerian je Armén

Pôvod rodiny Dana Bilzeriana siaha do Amrénska. Mimochodom, rovnaký osud sa týka aj slávnych Kardashianiak. Obe tieto famílie tak boli ovplyvnené tragickými a zničujúcimi hrôzami arménského vyhladzovania.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Dan Bilzerian

Dan Bilzerian mal už pred 30-tkou dva infarkty

Tento fakt nie je vôbec prekvapujúci, keďže Dan si vychutnáva život a jeho momenty plnými dúškami. Infarkt dostal po niekoľkodňovom maratóne plnom párty, snowboardovania, bláznivého s*xu, nedostatku spánku, užívania si kokaínu a viagry. Následne bol prevezený do nemocnice, kde o 12 hodín neskôr dostal ďalší. Našťastie ale prežil a po dvoch týždňoch liečby bol fit ako kedykoľvek predtým.

Dan BilzerianPrečítajte si tiež:
DAN BILZERIAN: 5 šialených faktov o kráľovi Instagramu, ktoré ste možno doposiaľ nevedeli! #1

 

Dan Bilzerian

Jeho otec je odsúdený kriminálnik

Keď mal Dan iba 10 rokov, otec Paul mu oznámil, že pôjde do väzenia. Paul Alec Bilzerian sa kedysi živil ako špecialista na prevzatie podnikov až dovtedy, kým nebol zatknutý, súdený a uznaný vinným za podvody s cennými papiermi z polovice 80-tych rokov.

Dan Bilzerian otec

Dan miluje mačky

Áno, aj táto hora svalov má jemnejšiu stránku. Bilzerian je vlastníkom miláčka Slitherpussa a niekoľkých ďalších mačiek, o ktoré sa príkladne stará. Napriek tomu, že mu po dome behá viacero domácich miláčikov, tak len Slitherpuss a Smushball majú privilégia sprevádzať ho na cestách. Smushball je trojnohá perzská mačka dokonca s vlastným Instagramom, kde ju sleduje už takmer 800-tisíc fanúšikov.

Dan Bilzerian
Smushball
Dan Bilzerian
Slitherpuss

Bol zatknutý v maturitnom ročníku

Dan Bilzerian bol zatknutý v maturitnom ročníku, potom čo mu na území školského majetku našli v aute automatickú zbraň. Bradáč proste miluje zbrane a je vlastníkom 97 takýchto hračiek, pričom v každej izbe vily v Hollywood Hills má odloženú nejakú nabitú.

Dan Bilzerian

Zdroj: Madnessmedia.net | Foto: Instagram, Twitter