Český hokejista svetového formátu Petr Nedvěd sa zrejme vydal v šľapajách svojho nemenej známeho kolegu Jaromíra Jágra a nabalil si luxusnú šťavu, ktorá je od neho presne o polovicu mladšia. Športovcovi to však očividne neprekáža, čomu sa ani nedivíme, veď 23-ročná kráska nie je vôbec na zahodenie, práve naopak!Modelka Nicole Volfová randí asi pol roka s uznávaným športovcom, ktorý svoju aktívnu kariéru zavesil na klinec. Svoj vzťah však doteraz úspešne tajili. Petr Nedvěd si už ale život po boku manekýnky vyskúšal – Veroniku Vařekovú si dokonca predviedol pred oltár, no manželstvo mu dlho nevydržalo. Ako dôvod krachu vtedy uviedol nedostatok času a pracovné vyťaženie. To slávnemu hokejovému útočníkovi na dôchodku zrejme tentokrát nehrozí, keďže hokejku zoberie do ruky už iba rekreačne.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Vzťah pomerne čerstvo zaľúbenej dvojice vyzerá zatiaľ nádejne a v prípade krásnej Nicol určite nejde o žiaden kalkul – na pohodlný život si totiž vie zarobiť aj sama, veď pozrite sa sami, aká je to krasotinka! Nicole je snom mnohých mužov – ako spieva Peter Cmorík v jednej zo svojich skladieb: “Tvoj pôvab má neskutočnú váhu, jedno si želám, zažiť ťa nahú.” A v prípade tejto mačičky to platí stonásobne!

Nicole Volfová

Nicole Volfová a Petr Nedvěd vzťahHokejista Petr Nedvěd randí s touto krásnou modelkou

Foto: Instagram, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Belleville
Som obyčajný chalan s nabrúseným jazykom, ktorého najväčším plusom je úprimnosť. Nie každý ju však znesie... O to viac ma baví riešiť veci tu a teraz. Nikdy sa nevzdávam a verím, že svetu bude raz vládnuť práve úprimnosť. „Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“ (H. Ford)