Od Conorovho výprasku už ubehol nejaký ten čas, fyzické rany sa zahojili, no jedno zranenie, to je najhlbšie, krváca naďalej. McGregorove ego dostalo po hube sprava aj zľava a teraz si pýta nakŕmiť. Aké sú však šance, že sa niečo také uskutoční?

Prednedávnom v škótskom Glasgowe dostal Conor na UFC zápase jednoduchú otázku – čo bude robiť ďalej? McGregor odpovedal, že sám Mayweather ešte pred ich boxerským súbojom hovoril o MMA zápase. Preto ak chce zápas v klietke, tak ho dostane. Svetoznámy Ír to povedal na rovinu: „Vybojoval som si ich rešpekt a išiel som do toho. Teraz je rad na tebe, aby si ty získal náš rešpekt.“

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Je Mayweather dostatočne hlúpy na to, aby takúto priamu výzvu prijal? Asi nie. Na druhej strane, neporazený boxerský šampión je majstrom robenia dohôd a prečítania situácie. Jednou z hlavných príčin jeho mimoriadne úspešnej kariéry 50 – 0 tak môže byť jeho schopnosť vedieť si v správnom čase vybrať toho vhodného súpera.

Pozrime sa na to pragmaticky. Pôjde 40-ročný Mayweather zápasiť do octagonu? Na 99 % nie. To ale až tak nevadí. McGregor vie, že boxerská odveta by pritiahla oči celého sveta a zarobili by na nej nekresťanské peniaze. Preto je celkom reálne, že to, čo teraz vidíme, je pomalá príprava na re-match v boxe. Nemusíme si nič nahovárať, takýto zápas by bol udalosťou roka, aj keby sa udial v ringu a nie v klietke!

VIAC ŠPORTU nájdete na SportovyMagazin.sk — TU

Zdroj: maxim.com | Foto: twitter.com