Thomas Neuwirth alebo aj Conchita Wurst, alebo aj žena s bradou, alebo aj víťaz pesničkovej súťaže Eurovízia, by mal svoje debutové CD nahrávať už ako muž.

Rakúsky spevák ešte pred Vianocami médiám prezradil, že svoj prvý album by rád nahral ako muž. To znamená, že už v týchto mesiacoch by mal umelec vyzerať ako Thomas, nie ako Conchita, pretože podľa plánov by mal debut naspievať práve v januári a februári.

U víťazov Eurovízie však väčšinou sláva pominie dosť rýchlo, čoho si je vedomý aj aktuálny držiteľ tohto titulu. Conchita si ale určite zachová priazeň aspoň u homsexuálov a transexuálov, keďže sa stala vlajkonosičom kampane za ich práva.

Bradatá žena na svojej dvojitej osobnosti miluje to, že ako Conchita je svetlo, komunikuje s médiami, pózuje fotografom, a naopak, ako Tom je zase nesmelým a nudným chalanom.

To, či tento „obojživelník“ dodržal svoj plán a momentálne vystupuje ako chlap, zatiaľ nevieme. Isté však je, že podľa jeho slov zhodí vyzdobené šaty a parochňu ešte pred tým, než by mal vyzerať ako starý muž, ktorý sa snaží obliekaním a zábavným správaním podobať žene. Thomas je ale zábavný už teraz, nie každý by mal predsa gule na to, aby si dal priezvisko „klobása“. On má teda oboje :).

Prečítate si tiež: Na týchto pekných babách nám niečo nesedí!

Ďalšie známe „hermafrodity“

Erik Hilár Lakatošovie

trans-1Ján Haluška. Toto meno vám zrejme nič nehovorí. Ale keď sa už povie Erik Hilár Lakatošovie, vtedy si predstavíme histerického rómskeho homosexuála z druhej série reality show Vyvolení vysielanej ešte v roku 2005. Napriek tomu, že ste možno tento program ani nesledovali, jeho tvár vám je isto známa, aj keď odvtedy, ako Erik hviezdil na televíznych obrazovkách, už ubehlo desať rokov. Počas nich sa o ňom popísalo a hovorilo kadečo i o jeho tragickom osude. Ešte ako chlapca ho mlátil jeho otec, taktiež mal nejaké potyčky so zákonom a orientácia, respektíve nerozhodnosť medzi chlapcami a dievčatami, s ním taktiež narobila šarapatu.

Miriam

trans-2

A tu už máme skôr opačný prípad, kedy dáme vôbec nevadí, že vyzerá ako muž, ba priam je na svoju „rozkošnú“ briadku ešte aj hrdá. Jej porast začal rásť v dôsledku hormónov, keď mala 20 rokov. Iné ženy by asi v momente utekali ku kozmetičke na depiláciu, no ona sa kochala v zrkadle a odvtedy hrdo vyhlasuje, akú sú jej fúziky sexy. Dokonca nemala problém prihlásiť sa ani do zoznamovacej reality show, v ktorej si chcela nájsť lásku. Pozor, podmienka bola, aby mala potenciálna obeť bradu, pričom pohlavie nerozhodovalo. Originálne kritériá.

Dana International

trans3

Už pred bradatým Thomasom sa v Eurovízii zjavila žena, ktorá bola vlastne muž. Dana International svojou skladbou Diva, ktorú na súťaži odspievala v roku 1998, očarila celý svet. Hoci na prvý pohľad na nej nebadať žiadne známky chlapa, no narodila sa ako muž. Vyrastala v Izraeli a už v puberte si uvedomila že „tudy cesta nevede“. V roku 1993 podstúpila operáciu a dovtedy sa živila ako šoumenka v baroch, kde napodobňovala známych spevákov. Až sa speváčkou stala napokon sama a svoje meno si zmenila z Yarona Cohena na Sharon a neskôr na Danu International.

Sofia Monstrozi

trans-4

Libor bol najznámejšou československou transvestitou, ktorá vystúpila aj v Československo má talent.  Bol, pretože pred vyše rokom vo veku 34 rokov podľahla ťažkému zápalu pľúc.