Spomínate si na chvíle, kedy vás prvýkrát pobozkala, a tak ochotne chytila na tom správnom mieste? Mnohí na to už dávno zabudli a zmierili sa s tým, že to nezabudnuteľné vzrušenie spred pár rokov sa už nevráti.Pocit spokojnosti, že si už niekoľko rokov rozumiete, sa môže nečakane zmeniť, keď vzťah postihne “ponorková choroba”. Nenechávajte všetko na náhodu! My vám poradíme, čo robiť, aby ste vašu partnerku neprestali baviť ani po dlhšom čase.

Napíšte jej erotickú správu

Nepíšte jej, ako ju milujete a že vám chýba. To už nejaký ten rôčik dobre pozná a berie to ako samozrejmosť. Prekvapte ju a napíšte jej počas dňa pikantné smsku, ktorú už tak dávno od vás nedostala. Isto ju to navnadí a naplní vzrušením. Keď vás zbadá vo dverách, nedá vám pusu ako každý deň, ale prekvapí nečakanou rýchlovkou pri šatníku.

Prekvapte ju niečím nezvyčajným

Spomeňte si, kedy ste za posledné roky urobili niečo, čo vašu drahú skutočne prekvapilo a urobilo šťastnou. Na Vianoce či Valentína čaká každá žena prekvapenia, no vy buďte originálny a nečakajte na nejaký sviatok. Spestrite jej úplne obyčajný deň netradičným darčekom, strávte spolu noc v hoteli so šampanským alebo sa vyberte večer na masáž. Ženy musia cítiť, že vám na nich záleží a neberiete ich lásku ako samozrejmú vec. Prekvapenia proste milujú a môžete si byť istý, že večer vás bude čakať nezabudnuteľná odmena.

Happy woman being brought breakfast in bed by husband at home in bedroom

Netvárte sa ľahostajne, keď rozpráva

Keď vám začne žena rozprávať každodenné príhody, často na ne ani nezareagujete. Je rada, že ste ju vôbec vypočuli, no môže prísť niekto, kto sa začne o jej “nepodstatné slová” naozaj zaujímať. Snažte sa teda viac počúvať, niekedy aj poradiť, aby mala pocit, že vám na nej stále rovnako záleží.

Začnite sa o seba viac starať

Kedysi ste sa o svoj vzhľad viac zaujímali a lichotilo vám, keď vám pochválila to vypracované bruško. Teraz vás vôbec netrápi, že máte pár kíl navyše. Skúste trochu obmeniť svoj jedálníček a zacvičte si aspoň cez víkend. Vašu partnerku iste poteší, že vám nie je jedno, akú máte postavu. Určite ocení, že sa stále snažíte vyzerať dobre.

Neodkladajte milovanie na zajtra

Na začiatku vzťahu vám veru nechýbala chuť a každý večer ste vašu polovičku skúmali “do hĺbky”. Keď vám teraz oznámi, že na to nemá chuť, už ju ani presviedčate a uspokojíte sa, že aj zajtra je deň. Chyba! Začnite ju hladkať na tých správnych miestach a buďte neodbytný! Skúste znova zvýšiť frekvenciu vašich milovaní, ktoré vám pripomenú, aký žhavý ste boli kedysi. Možno nahodí ten príťažlivý úsmev ako pred pár rokmi, keď ste mali výdrž a nežne ste ju hladkali až do rána.