O tom, ako dobre vyfajčiť penis, sa popísalo už milión článkov. A úplne zbytočne. Ženy veľmi dobre vedia, ako nám to urobiť čo najlepšie, nepotrebujú naše dobre mienené rady o tom, ako hlboko si ho dať do pusy. Čo je však veľmi smutné (podľa žien), že je až neuveriteľné, koľko mužov im (vraj) túto orálnu rozkoš nedokáže vrátiť alebo sa mylne domnievajú, ako dobre to zvládajú a pritom ich skôr oslintajú tak, že im sliny stekajú po zadku a šteklia.Pri ženách treba dodržiavať omnoho viac pravidiel. Nielen tie jej, ale aj také, ktoré sa týkajú vás. Je nutné zapojiť viac zmyslov a sledovať ju. Naučte sa, ako to konečne urobiť dobre!

Prvé, veľmi dôležité pravidlo je, že musíte byt vyspatý, oddýchnutý a dobre naladený. Nesmiete rozmýšľať, čo bude zajtra a kto vyhral zápas. Majte na pamäti, že to robíte pre ňu, lebo ju chcete uspokojiť. Nie preto, lebo ste geroj, čo urobí každú. Ľahko stratíte tempo, keď sa na ňu nebudete sústrediť.

4 polohy orálneho sexu, z ktorých vám odletí hlava + videá TU!

Za ďalšie – partnerku aj jej pipinu na to treba psychicky pripraviť. Nemusíte hneď na ňu skočiť a rozbehnúť jazykové tornádo. Dajte jej čas, aby zvlhla, rozvibroval sa klitoris. Dbajte na predohru. To všetko bez dotyku jej vagíny. Nikdy nepodceňujte bozkávanie – na ústa, samozrejme!

Nájdite si vhodnú polohu. Stabilnú, aby vás nič nebolelo a netlačilo. Takú, v ktorej vydržíte. Pozor na zvukové a svetelné podmienky. Ak vám budú za hlavou hučať Simpsonovci, môžete byť neviem aký macher, ale ak sa nebude aj ona sústrediť, je to v pase.

sexomnia

Dobrým trikom je aj predohra samotného lízania. Keď ste sa už dostali tam dole, prechádzajte okrajové časti bruškami prstov a jazykom, ale len špičkou. Klitoris nechytajte! Dôležitý je vlhký jazyk, takže hlavne nie po opici!!! Ak neviete nájsť klitoris, lebo ešte nie je dobre prekrvený, pomôžte si prstami odhrnúť záclonu. :D

Teraz už prejdime k veci. Urobte jazykom lyžičku,  špička dohora. Treba sa venovať klitorisu. Najlepší pohyb je krúženie okolo neho. Žiadne sra*ky tipu lížte zmrzlinu a cucajte cukrík. Dôležité je udržovať rytmus, rýchlosť a smer krúženia. Ak každých 5 minút zmeníte techniku, nespravíte ju.

4 polohy orálneho sexu, z ktorých vám odletí hlava + videá TU!

Dávajte dobrý pozor, aby ste sa neposúvali na zlé strany, lebo sa prelížete až k jej kolenám. Musíte sa naučiť rozpoznať záchvevy a prejavy tela partnerky. Je to zložitý nástroj ako švajčiarske hodiny, zatiaľ čo penis je drievko s hlavičkou. Pokusom a omylom na to prídete, keď budete počúvať jej stony, ktoré vás povedú, sledovať vlhkosť a iné zmeny na jej pipine. Nevzdávajte sa ani po pár minútach.

Je to hard core, nezdá sa to. Všetko vás bolí. Nie len ústa, ale aj celé telo. Pokojne pri tom robte grimasy, ak vám to pomôže. Alebo zatnite jazyk a nehýbte ním. Hýbte celou hlavou. Neslintajte. Sliny treba prehĺtať, lebo pod ňou urobíte mláčku.

lízanie

Ak si chcete pomôcť, môžete kombinovať prsty a jazyk. Veď prsty používate od 15, keď ste ošahávali prvú frajerku. :) Vložte neobmedzený počet prstov do vnútra. Ale jazykom krúžiť neprestávajte. Počet prstov a tempo určuje žena. Môžete tiež jazyk vystriedať navlhčeným palcom.

NAŠ TIP: Ruku si dajte do polohy, ako keď ukazujete niekomu palec hore, len viac uvoľnite prsty. Zohnutý ukazovák dajte dnu (nie úplne) a poriadne vlhký palec pod klitoris. Jemne ho palcom podoprite a krúžte. Neprestávajte krúžiť ani jazykom.

Tesne predtým, ako už žena bude a pipina vychrlí veľa šťavy, vám nejakým spôsobom často napovie aj sama partnerka, že prichádza vytúžený stav (tá moja si v 90 % prípadoch minútu pred tým poškriabe nos :D). Ak ste s polovičkou dlhšie, po čase už budete vedieť rozpoznať, že kedy orgazmus prichádza. Vtedy sa zatnite a dokončite svoju misiu! :D

Lízaniu zdar!

4 polohy orálneho sexu, z ktorých vám odletí hlava + videá TU!

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrej & Miška
Motorky, dobré jedlo, knihy, zábava a cestovanie. Aj to sú veci ktoré spájajú túto dvojicu. Neboja sa povedať čo si skutočne myslia a priniesť zaujímavé ale aj zakázané témy. :)