Hovorí sa, že raz existoval muž, ktorý pochopil ženy. A umrel od smiechu.Bude na tom kus pravdy.  Je minimálne hodné zasmiatia, ak nie kŕčovitého smiechu, čo všetko sme niekedy schopné analyzovať, komentovať a pitvať z každej strany. Prečo po se*e nezostal na noc? Prečo kamarátom nepovedal, že som jeho priateľka, keď už dva mesiace súložíme lepšie ako v tvrdom porne? Prečo sa vlastne vôbec neozval? Večné otázky, na ktoré si vždy nájdeme svoje odpovede. Väčšinou úplne zlé.

Zbytočný návod na použitie ženy

Tak to chodí. Sme jednoducho komplikované a k životu potrebujeme večnú drámu. Ak sme náhodou vo fungujúcom vzťahu, koniec sveta vyrobíme aj z nevynesených odpadkov.  A keď sme single, malé tragédie spojené s hľadaním toho pravého sú bežnejšie ako chuť nakupovať. Chceme princa na bielom koni, ale keď sa taký zjaví – milý, inteligentný a dobre vyzerajúci chlap  ̶  nemáme záujem. Nakoniec sa zamilujeme do prasáka, s ktorým máme divoký se* všade, len nie v posteli, a pre ktorého sa trápime minimálne trikrát do týždňa. Tak kto sa v tom má vyznať?

Nedá sa pochopiť ani popísať, ako, čo a kedy urobiť  a povedať, aby sme boli spokojné, to by chcelo knihu hrubú aspoň ako biblia. Možno pomôže malý náhľad do tajného života v čase, keď sme s „popravčí četou“,  inak známou aj ako najlepšie kamarátky. Na kávičkách a pri víne totiž rozoberáme, kto nám čo kedy povedal, čo neurobil a rozhodne mal urobiť, aké je to prasa, že sa chová ako debil, že sa vždy urobí prvý, že chce stále fajku, aj keď to nemá rada.

Po dvoch týždňoch vzťahu by potom ženy v režime čakám-na-toho-pravého najradšej spoznali jeho kamošov, po dvoch mesiacoch jeho rodinu a po dvoch rokoch by chceli svadbu.

picture-dui-attorney-dui-la

Barový se*-experiment

Našťastie sa nájdu aj také, ktorým biologické hodiny ešte netykajú a majú dosť rozumu, aby si zhodnotili, že je lepší kvalitný se* ako kvalitná depresia.

Minulý víkend, keď sme boli s babami na záťahu v meste pozrieť, čo nové sa nachádza v našom loveckom revíre, skúsila som malý experiment.  Ten chlap sedel pri bare, zrejme s kolegom, bol celkom fešák a nemal obrúčku. Výborne. Počkala som, kým jeho parťák nezmizol vyprázdniť mechúr  (predsa len mám svoje ego a odmietnutie pred publikom by mu určite neprospelo), prišla som k baru, postavila som sa tesne vedľa neho, usmiala sa, a keď sa usmial späť, spýtala som sa: „Dáme se*?“  Chvíľu sa na mňa nechápavo pozeral, potom sa pokúsil pozvať ma na drink, ale keď som mu jasne povedala, že nechcem drink, ale se*, kývol a spoločne sme odišli. Moje kamošky boli v šoku a jeho parťák vraj tiež, keď ho tam o minútu nenašiel.

maxresdefault

Väčšinou to nerobím tak okato, samozrejme. To asi žiadna. Ale jednoznačne sa mi potvrdilo, že hovoriť veci na rovinu zaberá viac, ako si vieme predstaviť. Je pravda, že keby otázku „Dáme se*?“ položil chlap, 99 % žien by ho poslalo do riti. To chce aspoň dva drinky, pár komplimentov, jemné náznaky, rozprávať sa so záujmom, počúvať a prikyvovať, objednať ďalší drink, pochváliť nechty alebo vlasy, chvíľku ju ignorovať, potom znova povedať niečo absolútne svetaznalé, možno si dať ešte drink, chvíľu sa tváriť, že balíte jej kamošku (žiarlivosť je sviňa, to vždy zaberie!), potom ešte jeden kompliment alebo správne načasované chytenie za zadok a se* máte istý.

Uf, robota na celý večer. Tak, páni, do toho. Len jej nezabudnite povedať, že chcete len se*. Ale radšej až po ňom.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Vera
Tattoo master :P Fotí a spovedá dievčatá pre tému "Dievča z ulice" a "Tattoo Girl". Píše aj o štipľavých a iných témach, ktoré sú pre Manmagazin.sk tak veľmi dôležité ;-)