To, že máte gule, ešte neznamená, že ste skutočný chlap! Skúste si spraviť kratučký test, ktorý vám prezradí, kto vlastne ste. :)1. Sprchujete sa doma u svojej priateľky a zrazu počujete, že niekto vošiel do kúpeľne. Miesto toho, aby ste najskôr vymyli šampón z očí, odtrhnete záves a začnete sa prihovárať svojej priateľke. Až keď otvoríte oči, zistíte, že pred vami stojí jej matka, ktorá by, mimochodom, stála za hriech s tými jej krásne tvarovanými trojkami. Čo urobíte?

  1. začnete sa ospravedlňovať a rýchlo zatiahnete záves
  2. po pišťavom zvuku, ktorý ste vydali zo seba, lebo ste sa zľakli, ju pošlete von
  3. nahodíte pohľad alfa samca a zatočíte so svojou klobásou

2. Sedíte vo svojom aute na parkovisku a zrazu do vás napáli iné auto. Celý rozhnevaný vystúpite a už chystáte modlitbu na šoféra, ale keď zbadáte, že za volantom je neuveriteľne dravá blondína, váš hnev upadne. Nehovoriac o tom, že keď vystúpi, uvidíte tie krásne dlhé nohy až po zem. Lenže potom vám jemným hláskom oznámi, aby ste nevolali políciu, lebo ona nemá vodičák, ale žiaľ ani peniaze, lebo ich práve minula na nové topánky. Miesto toho vám ponúkne malú sexuálnu službu. Čo urobíte?

  1. zavoláte políciu
  2. dohodnete sa, že škodu zaplatí, keď bude mať peniaze
  3. pre pravého alfa samca je to neodolateľná ponuka, idete do toho

STOP

Toto nie je žiadny test, vážne ste pochybovali o tom, či ste chlap? Siahnite si medzi nohy a zatlačte, ak zabolí, gratulujeme, to znamená, že máte gule a ste chlap! Ale ak chcete byť skutočný chlap, ktorý má vplyv a ktorého si každý váži, tak prestaňte točiť svojou klobásou pred matkou svojej priateľky a buďte chlapom, ktorý si verí, stojí za svojím názorom, je čestný, nikoho neponižuje, nevyhľadáva násilie a postará sa o svoju rodinu. Ako znie vaša odpoveď, ste skutočný chlap?