Najväčším ťahákom februárového čísla SLOVAK MAN je rozhovor s blogerkou Alex, ktorá sa živí iba blogovaním a celý rok cestuje po celej zemeguli. Tiež je veľmi zaujímavý kontroverzný rozhovor s majiteľom erotického salóna, ktorý rozpráva o tom, ako prebieha príjímací pohovor na túto profesiu. Alebo, pravdivý príbeh ženy, ktoré sa zamilovala a odišlo do Nigérie, kde sa po nákaze všeličím vrátane malárie musela vrátiť v kritickom stave na Slovensko, aby sa vyliečila a odišla tam znova… 

2cislo_obalka_net_650

Cestovateľka Alex, pochádza zo Sniny a jej celoživotný sen je cestovať, a tak si ho plní doslova plnými dúškami. Bola už v 45-tich krajinách a celý rok okrem cestovania a písania svojho blogu nerobí prakticky nič iné a ešte ju to aj uživí. Ako na to, rozpráva v 4-stranovom interview.

Alex

 

Ďalší z rozhovorov je na ešte kontroverznejšiu tému. S Vladimírom, majiteľom erotického salónu sme sa rozprávali napríklad aj o tom, ako prebieha taký pracovný pohovor na obsadzovanú pozíciu “masérka – spoločníčka” v erotickom salóne…

eroticky_salon

 

Pravdivý príbeh o slovenke, ktorá sa zamilova a odišla do Nigérie, aby kde sa po nákaze všeličím vrátane malárie musela vrátiť v kritickom stave na Slovensko, aby sa vyliečila a odišla tam znova…

toto_sa_mi_stalo

V pravidelnom cestovateľskom článku tento mesiac cestujeme do Dominikánskej republiky.

cestovanie

O tohoročných zimných olympijských hrách máme v časopise až 4 témy. Napríklad rozoberáme športoviská, alebo prekvapivé nominácie rôznych krajín.

sportoviska vyber_sportovcov

Ďalší z rozhovorov je tentokrát s automobilovým pretekárom Richardom Gondom, napríklad aj o tom, či bude z neho pilot Formule 1.

gonda

S rozhovormi ani zďaleka nekončíme. Ďalší je tu s výnimočným slováčiskom, ktorý v Amerike, či vlastne v celej Zemi, reprezentuje Slovensko svojim produktom na inteligentné ovládanie svetiel v domácnosti – Tomáš Baran.

baran

No a dnešnú ukážku nášho februárového vydania zakončime článkom o profesionálnom balení dievčat.

profi_balic

Februárové vydania SLOVAK MAN práve v predaji.

Elektronická verzia časopisu (aj archív): https://www.manmagazin.sk/elektornicka-verzia/

 

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ondrej
Šéfredaktor a zakladateľ. Stará sa o štruktúru magazínu, robí väčšinu hlavných rozhovorov, technologických a auto-moto článkov. O to, aby boli naši čitatelia spokojní sa stará osobne a dlho do noci odpovedá na ich e-maily a správy na Facebooku.