Zimné obdobie nám neponúka toľko možnosti na zabitie času ako leto. Ešte, keď sa k tomu pridá prázdna peňaženka, hovorí sa tomu – celé zle. Preto pre vás máme pár tipov, ako môžete v zime tráviť čas s frajerkou bez toho,  aby utrpel váš rozpočet.

 

Pozerajte telku

Vašu frajerku však určite nebude zaujímať futbal a ani dokumenty o druhej svetovej vojne. Teda pokiaľ nie je športovkyňa alebo historička. Sledujte program, ktorý bude zaujímať oboch. A ešte lepšie spravíte, ak sami vyberiete vopred nejaký film. Najlepšou voľbou bude zrejme komédia. Obaja sa zasmejete a ani jeden nebude šomrať, že čo to musí pozerať.

Pozerajte videá na Youtube

Vďakabohu za Youtube, nevyčerpateľnú studnicu videí, ktoré vedia zabiť aj tú najväčšiu nudu! Už sami viete, čo vás baví a čo vám ide na nervy. Každopádne teraz v zime ležať celý deň v posteli a sledovať len videá je celkom fajn oddych.

Prechádzajte sa

Cez deň, keď pekne svieti slnko, si môžete pokojne vyjsť do prírody alebo sa len tak prejsť po meste.

Sexujte

Ráno, na obed, večer. K tomu snáď nemáme viac čo dodať.

zima-1

Choďte na rybačku

Pokiaľ patríte medzi rybárov a vonku nie sú mínusové mrazy, zájdite si na rybačku. Aj keď to znie na prvý pohľad ako sebecký program, ale vaša frajerka môže počas rybárčenia pokojne sedieť zababušená na stoličke so svojim obľúbeným časopisom alebo knižkou. A obaja budete spokojní.

Užívajte si sneh

Vo tomto období už máme aj celkom nasnežené, berte teda sánky a hor sa na najbližší kopec. Potom hoďte do frajerky pár gúľ, na chvíľu sa v snehu pobite a pekné poobedie je za vami.

Hrajte sa

Určite sa u vás doma nájde nejaká spoločenská hra. Minimálne karty. A v dnešnej dobe si dokonca môžete hry v obchode aj požičať, pričom výber je naozaj obrovský. Pokojne siahnite po niečom pikantnejšom a uvidíte, aký vzrušujúci cieľ to môže mať.

Zacvičte si

Ak ste obaja športové typy, ktoré sa radi hýbu, hýbte sa spolu. Choďte si zabehať alebo si jednoducho zacvičte doma. Na spomínanom Youtube nájdete množstvo inšpiratívnych videí, ktoré vám ukážu, ako na to.

Kúpeľ

Zrelaxujte sa spolu vo vani. Pustite si príjemnú hudbu, zapáľte pár sviečok a uvidíte, ako tým svoju polovičku potešíte. Niekedy stačí k peknému večeru naozaj málo.

zima-2

Čítajte si

Ak nie ste úplní odporcovia kníh, skúste to. Čítajte si, spolu, nahlas a navzájom, každý jednu kapitolu. Partnerka bude nadšená z vášho romantického ducha a ak vyberiete správny titul, možno sa večer pri správnej scéne z textu zvrhne dobrým smerom.

Bite sa

Dúfame, že čítate viac ako názvy činností, takže žiadne hrubé násilie. Ohadzujte sa plyšákmi, bite vankúšmi, ako za starých nevinných detských čias so súrodencami. Obaja sa dobre naladíte a v podvedome jeden druhému spočítate všetky prehrešky.

Vytiahnite starý fotoalbum

Ako často si prezeráte staré fotografie? Prakticky nikdy. Skúste využiť chladný zimný večer na kúsok nostalgie a prezrite si staré rodinné fotografie. Zaspomínate si a vaša partnerka sa o vás dozvie aj niečo nové, pravdepodobne trápne, no aspoň sa pobavíte.

Uvarte si večeru

Nemusíte bežať do supermarketu po krevety, homára, ani sviečkovú. Doma niečo nájdete, hoci aj špagety a kečup. Uvarte polovičke večeru, kým ona drieme pri televízií, zapáľte sviečky, spoločne sa navečerajte a ona sa vám potom určite odvďačí. Minimálne umyje riad.

Sexujte ešte viac

Ak ešte vládzete, skúste si nájsť nové polohy na webe, prípadne iba prakticky využite každý kus nábytku v domácnosti. Možností je nekonečne veľa.