Nie jednému mužovi sa už stalo, že keď svojej drahej stiahol dole nohavičky, zrazu zvraštil nos a padol mu penis. Ak ste sa aj vy dostali do takejto situácie, poradíme vám ako na to. 

Kúpeľ

Je asi najjednoduchšia a najlepšia cesta. Ak to tam dole nevonia po celom dni extra dobre, jednoducho ju vezmite do kúpeľne a spoločne sa vykúpte. Ženským to pripadá romantické.

Sila zvyku

Ak ste medzi jej nohami nováčik a chuť s vôňou neevokujú nejakú tú pohlavnú chorobu (sorry, ale nikdy neviete), len vám proste nešmakuje, občas si stačí iba zvyknúť tak, ako je to aj pri iných chutiach. Je to všetko vo vašej hlave. Po čase na to budete naučený možno až tak, že sa pri nej budete sám zalizávať.

 

Prečítajte si tiež: ČO TAM PO FAJKE? UMENIE JE VEDIEŤ DOBRE JU VYLÍZAŤ!

 

Sladkosti

Starý osvedčený trik. Vezmite med, sirup, šľahačku, tabličku čokolády. Ochuťte si ju podľa vlastného gusta a prelížte sa k orgazmu.

O dúm dál

Chuť a čuch sú úzko prepojené. Je dávno známe, že ľudia si vyberajú partnerov aj na základe čuchu. Aj keby vás balila Miss World a nezavonia vám, nič z toho nebude. Z tohto dôvodu aj niektorých ľudí nemáme radi – nevoňajú nám, aj keď si to takto priamo neuvedomujeme. Ani parfém nedokáže opantať ľudský nos. Naše podvedomie zaregistruje pach tela. Preto ak vám dole nechutí a nevonia, zrejme to nebude dobrý materiál do chemicky vzťahového kokteilu.

Neprehĺtať

Veď ani oni to často nechcú do pusy, prečo by sme potom my mali hltať ich šťavy? Venujte sa klitorisu len špičkou jazyka a nelížte ju po celej oblasti. :D Budete spokojní obaja.

Foto: freewallsup.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrej & Miška
Motorky, dobré jedlo, knihy, zábava a cestovanie. Aj to sú veci ktoré spájajú túto dvojicu. Neboja sa povedať čo si skutočne myslia a priniesť zaujímavé ale aj zakázané témy. :)