Vybehli sme do ulíc a pýtali sme sa ľudí, čo ich vytáča. Ste na tom podobne?Vodiči v strednom pruhu

Do nepríčetnosti ma vytáčajú idioti jazdiaci v strednom pruhu po diaľnici, ktorí ešte stále neprišli na to, prečo sú tie jazdné pruhy tri a nie len dva. Aký to má význam, keď idú v troch pruhoch vedľa seba traja k****i 110?? Však predbehnem a zaradím sa do pravého, nie? Do pravého myslím, toho úplne na pravo , viete, lebo na to tam je aj ten tretí… Týmto Vás, ktorých sa to týka, srdečne pozdravujem,  zopakujte si autoškolu :)

Andrej

Nechápavá kaderníčka

Každá jedna to pochopí inak! Každá jedna ma ostrihá inak! Minule mi jedna po dlhočiznom vysvetľovaní povedala: “No do kocky, veď to ste mali hneď povedať”, potom mi 5x prízvukovala, že nabudúce mám povedať “do kocky” a v akomkoľvek len trochu lepšom kaderníctve to musia pochopiť. O mesiac som išiel DO TOHO ISTÉHO kaderníctva a vravím “do kocky”. Hádajte! Pozerali sa na mňa jak hluchí na dvere.

Marek

Youtube zrada

Skoro každý deň pred spaním si púšťam jeden a ten istý kanál z Youtube. Ale vždy je niekde na inom mieste zakopaný v tej lište kanálov, ktorú musím scrollovať a nemôžem to nájsť! Ako naschvál, premyslené…

Silvia

Pevné telefónne čísla

Prosím Vás, dnes ešte existujú pevné linky?! Minule som si z jednej našiel zmeškaný hovor, tak tam volám, že volali ste mi, a oni že ohľadom čoho. Prosím Vás, ako môžem vedieť, ohľadom čoho ste mi volali, keď mám zmeškaný hovor, čo som Teodora?!

Marcel

Teoretický operátor

Pokazil sa mi smartfón, ktorý som mala len mesiac, a po desiatom hysterickom reštartovaní som  skúsila ešte poslednú spásu  ̶  operátora. Myslela som si, že ma prepojí na technické, kde mi dajú “zázračný” tip. Operátor so mnou súcitil a zúfalo sa ma opýtal, ako budem bez smartfónu, lebo aj tak musím ísť na pobočku a dať ho do servisu. Vzápätí mi nezabudol vymenovať asi štyri vynikajúce akcie, tipy ako získať nový telefón a ako sa zaviazať na ďalších 300 rokov. Zdržal ma tak, že som v ten deň nestihla ísť na pobočku. Nasledujúci deň som tam nabehla a veselo mi oznámili, že môj telefón bude predbežne v oprave viac ako mesiac. Tak som si vypýtala náhradný. A pracovníčka mi povedala: “Áno, máte naň teoreticky nárok, ale prakticky tu žiadne náhradné telefóny nedržíme.” Klinec bol, keď mi oznámila, že mi príde potvrdzujúca sms, nech jej nadiktujem číslo. Opýtala som sa jej, kam mi asi tá sms príde, keď nemám telefón, a ona pokrčila ramenami a povedala: “Na kartu…”

Gabča

Premyslené vysielanie futbalu

V stredu si zapnem päť kanálov s priamymi prenosmi zápasov z futbalovej Ligy majstrov a na niektorých kanáloch sú tie zápasy rovnaké. To sa nevedia preboha dohodnúť, kto bude čo vysielať? Veď to má dej, réžiu a aktérov tých istých a dobrí komentátori už vymreli…

Ondrej

Čo vytáča vás? Píšte na redakcia (zavináč) slovakmagazín (bodka) sk.