Nacistický vodca Adolf Hitler mal podľa oficiálnych správ spáchať samovraždu v roku 1945 krátko po tom, čo zistil, že Nemecko bude kapitulovať. Od tohto momentu sa objavuje obrovské množstvo konšpiračných teórií o jeho odchode, ale tá posledná vyráža dych. 128-ročný chlapík z Argentíny hlási, že on je Adolf Hitler!O Hitlerovej smrti sa stále vedú diskusie a mnoho ľudí verí tomu, že niekdajší vodca po kapitulácii Nemecka ušiel do Argentíny. Existuje aj viacero viac či menej dôveryhodných dôkazov, že na tejto teórii môže byť niečo pravdy. Muž, ktorý má údajne 128 rokov, tvrdí, že práve on je Adolf Hitler. Mal ujsť do Argentíny a v tejto krajine vraj žije doteraz pod menom Herman Guntherberg. Podľa vlastných slov dokonca plánuje napísať svoju autobiografiu, ktorá by mala výjsť v septembri 2018 a mala by byť publikovaná pod menom Adolfa Hitlera.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Vynikajúcu reklamnú kampaň na knihu však Hermanovi Guntherbergovi podkopáva jeho vlastná manželka Angela Martinez. Tá pripúšťa, že má jej manžel možno nejakú nacistickú minulosť, za ktorú sa cíti byť vinný, ale podľa nej určite nie je Adolf Hitler. Toto jeho vyhlásenie pripisuje senilnosti a chorobe zvanej starecká demencia. Informovali o tom zahraničné portály, ako Metro či World News Daily Report.

Angela Martinez.

Zdroj|Foto: Worldnewsdailyreport.com, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D