Dan White sa rozišiel so svojou frajerkou Courtney Davies a jej rodina krátko nato vyhrala v lotérii neuveriteľných 61 miliónov libier. Čo je však najhoršie, sestra jeho EX býva s priateľom hneď vedľa neho a spoločne si užívajú obrovské peniaze z rodinnej výhry. On nedostal ani cent, hoci predtým bol viac než dva roky považovaný za člena rodiny!21-ročný Dan White a Courtney Davies tvorili pár niečo cez dva roky, ale ich vzťah sa postupne zhoršoval a ona sa s ním po viacerých hádkach rozišla. Dan jej nielenže nemohol odpustiť, že s ním ukončila vzťah len formou sms správy, ale ešte viac mu liečenie z rozchodu kazil fakt, že sestra jeho EX partnerky býva so svojím frajerom hneď vedľa neho. Keď sa Dan už konečne z rozchodu dostal, prišla ďalšia rana pod pás!

X Dan White Courtney Davies

Rodina jeho bývalej vyhrala v lotérii závratnú sumu 61 miliónov libier (viac než 70 miliónov eur) a jeho susedia, sestra bývalej frajerky a jej priateľ, dostali každý viac ako 12 miliónov libier. Teraz si všetci užívajú kráľovské peniaze, zatiaľ čo on, hoci bol dva roky považovaný za člena rodiny, nedostal ani jediný cent. Samotný Dan sa vyjadril, že keby mu jeho EX darovala milión za každý rok, čo s ňou chodil, nevadilo by mu to. Toho sa však už chalanisko zrejme nikdy nedočká a musí sa zmieriť s tým, že občas sa človek proste ocitne vo fakt zlom čase na fakt zlom mieste.

Dan White Courtney Davies Dan White Courtney Davies

Foto: Facebook.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D