Zoznam dementov  nedávno dostal svoju zoznamovu sestričku s názvom zoznam p*č. Ako to tak býva, oba tieto počiny majú na „fajsbuQiku“  mnoho komentárov, zdielaní, lajkov a neviem čoho ešte.O čo vlastne ide. Veronika, dievčina šumná, napísala na svoju nástenku vo virtuálnom svete vlastný zoznam dementov zjavne, aby upútala pozornosť. A reakcie na to, že to bolo myslené len ako status, resp. popis ku fotke neberieme, pretože má okolo 2200 sledovateľov. Dievča si týmto počinom zaslúžilo vlnu kritiky ( aj z našej strany) a určite sa na konci roka zapíše medzi hviezdičky na modrobielom strope a jej status sa zapíše do análov každého z nás.

O pár týždňov na to zareagoval aj nejaký Martin, samozrejme, tiež cez svoju nástenku. Aj keď chalanisko má o trošku menej priateľov, odoberateľov a iných –ov, zabudol na jednu dôležitú vec. Internet je mocná zbraň. A tieto riadky teraz nebudú smerované pre Veroniku (chúdatko, zrejme plače doma do vankúša), ale budú smerované práve pre nášho Martinka. :)

martin Martinko (ako som ho familiárne nazval) je, hm ako by som to napísal slušne, „fashion boy“ zjavne tiež  žijúci vo svojom modrobielom svete, v ktorom je každý druhý jeho kamarát a každá jedna chce ochutnať jeho „SWAG“. A svojím veľdielom sa snažil ako aj Veronika len upútať pozornosť či médií, či ľudí. Alebo mal jeho počin plný hlúpych a hanlivých výrazov fakt len poučiť o tom, že aj ženy majú chyby? No musíte si sami zistiť, kde je pravda, ale jediné, čo vám môžem povedať je to, že chalan tiež nemá v hlave všetko poporiadku (a jeho zoznam si vychutnám ako rannú kávu!).

TU nájdete kompletné znenie Martinkového zoznamu p*č!

1) Ohrdnutá p*ča

Podľa toho, čo som videl na jeho FB profile, tak som pochopil jedine to, že  Martinko ohŕda sám sebou a zrejmá je aj tá vec, že ho maminka mala asi predčasne, pretože si svoje ego ukája, či už statusmi alebo selfičkami, za ktoré by sa nehanbila žiadna baba.

2) P*ča na materskej

Takže moja teória o tom, že Martinkova maminka rodila predčasne sa potvrdila. Chalan si asi neuvedomil, že týmto uráža svoju matku, budúcu ženu, dcéru, susedu a pani učiteľku zo škôlky. No čo viac dodať, podobne ako Veronika, keď pánbožko chodil na kolobežke a rozdával rozum, on stál pred objektívom fotoaparátu.

martin3

3) Fitko p*ča

Čo k tomuto. Ja sám do fitka nechodím (ale chodil som, tak bacha na mňa) a tiež som toho názoru, že žena by mala stáť radšej s vareškou v ruke než  s činkou (ktorú by som, samozrejme, zdvihol aj ja). No ale Martinko je asi, nie asi, ale určite, kulturista – na pravej ruke a na ukazováku mu od stláčania spúšte fotoaparátu narástol biceps väčší, než má Ronnie Coleman. Tak sa bude povznášať nad tým, že jeho pravačka nie je najväčšia na okolí.

4) Instagram p*ča

Tento bod mi príde ako výjav z Biblie. Vodu káže, víno odcudzuje a víno pije. Farizejstvo väčšie než prirodzenie Ibrahima Majgu a takýto pokrytecký počin nemá na rováši ani jeden z NRSR. Veď prečo nie, zanadávať si na niečo, čo som v živote neurobil (cvak), robiť si selfíčka (cvak) a potom ich (cvak) postovať na (cvak) Instagramček, je hriech (cvak) #jednafotka.

martin1

5) Tattoo p*ča

Áno, je to také diskutabilné hlavne z jeho pohľadu. Tetovania tu boli, sú a aj budú a nikto s tým nič nespraví. A áno, veľa ludí a nielen žien si zvykne fotiť svoju „kerku“, ale čo na tom je? Chcel by som vidieť to, ako by si práve Martinko neodfotil takýto tunning, na ktorý by mu dala maminka peniaze (aby sa mu ospravedlnila za to, že ho nedonosila), čiže by chalanisko nemusel ísť ani na „brigošku“. A v zásade by som chcel vidieť, ako by nelajkol nové tetovanie svojej obľúbenej pornoherečky.

6) Párty p*ča

Vraciam sa k bodu „4“. Veď kde vznikajú tie najlepšie fotečky, ak nie na tej najbrutálnejšej párty, okolo ktorej Project X ani len nechodil ?? (cvak) #bestpartyever

7) Wannabe rich p*ča

Je pravda, že baba väčšinou dostane „rozum“ od mamky, ktorá jej už v rannom detstve vštepí do hlavičky to, že sa musí dobre vydať,  a tak strednú priemyslovku odbor kaderníčka, kozmetička alebo iné  s koncovkou –ička, horko-ťažko dokončí s odretými ušami, kolenami a ….. ale teraz sa vozí na X6 alebo inom autíčku prémiovej značky, zatiaľ čo on jazdí MHD a nemôže sa ani dobre oženiť, a strednú musel ukončiť, pretože nemal predpoklady na to, aby mohol skončiť s odretými ušami, kolenami a ….

8) P*ča blogerka

Farizejské cítenie som pociťoval aj pri tomto bode, na začiatku statusíku uvádza „jsem na rychlo sesmolil pár vět na téma “Typy p*č”, které můžete potkat převážně na sociálních sítích. Vše je psáno “samozřejmě” s nadsázkou“ . V čom sa odlišuje on týmto od nejakej fashion, hipster blogerky? No v ničom kur*a (a to som chcel bez nadávok #somsmutnučký). A ja nepoznám žiadnu blogerku ani nič podobné a blog je pre mňa tiež španielska dedina, ale keďže náš Martinko je v tomto taký zbehlý, tak asi si každý deň hobľuje svoju paličku nad nejakou tou blogerkou.

martin2

Na záver sme sa dozvedeli pár zaujímavých informácii o našom Martinkovi. Jeho pôvod by som označil ako lacné víno a nekvalitný kondóm z pumpy, ktorý sa narodil o pár týždňov skôr ako mal a jeho jediné poslanie je šíriť nadávky po „tých internetoch“ a zbierať takto popularitu a sledovanosť. Ale už viem, koho si objednám na narodeniny ako šaša.

PS: Velebnosti jdu blejt! AMEN

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dome
Maník z Liptova, čo ho neinteresuje nič čo sa okolia týka. Má svoj svet v, ktorom hlavnú úlohu hrá hudba, kofeín a nikotín. Večný šovinista, ktorý neverí ani odrazu v zrkadle, lebo to čo tam niekedy vidí nieje ani možné.