Zistiť niečo o ženách je pre mužov až príliš často nadľudská úloha. Vtipy o tom, že ich “nie” znamená “áno” a podobne, sú viac realitou než fórikom. Vedieť preto, po čom nežnejšie pohlavie túži v posteli najviac, je naozaj ťažké. Z posledného výskumu, ktorý bol vedený se*ulogoičkou Emily Morse, vyplýva, že ženy túžia po štyroch “prasačinkách”. Máloktorá sa však k tomu svojmu partnerovi aj prizná. A o ktoré “prasačinky” ide?

1. Vulgárne slová v posteli

Táto praktika, v angličtine nazývaná dirty talk, teda špinavé rozhovory, vraj láka až 4 z 5 žien. Presnejšie, 81 percent žien sa priznalo k tomu, že túžia, aby im chlap v posteli vravel vulgárne a škaredé veci. Ich intenzitu by už však bolo vhodné s vašou drahou prebrať, pretože ak práve narazíte na nejakú romantičku, je dosť možné, že po oslovení ku*vička vám jednu vypáli a váš “kultúrny zážitok” je nenávratne fuč.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

2. Návšteva striptízového klubu

V spomínanom výskume sa až 70 percent žien priznalo k tomu, že im (mušlička) srdce piští po návšteve striptízového klubu so svojim partnerom. Či ale túžia po mužskej šou alebo tej ženskej, zverejnené nebolo. Emily Morse však pripomína, že túto ženskú túžbu si nemajú chlapi zamieňať s túžbou po trojke.

3. Používanie hračiek pre dospelých

63 % respondentiek priznalo, že fantazírujú o používaní takýchto hračiek, pričom 44 % z nich chce, aby mal tieto veci v posteli pod kontorolou muž. Možno dobrý tip na valentínsky darček, ktorý ju poriadne prekvapí. Či?

4. Mať zaviazané oči

Pri boome okolo príbehov 50 odtieňov všetkého sa ani nemožno čudovať, že práve táto praktika mnoho ženušiek dosť láka. K túžbe mať počas TOHO zaviazané oči, sa priznalo 58 % opýtaných žien.

Z výsledkov výskumu teda vyplýva, že by ste mali svoju polovičku vziať do striptíz klubu, následne jej zaviazať oči, vynadať jej, potom jej TO urobiť hračkou pre dospelých a vaša vyvolená bude na vrchole svojho blaha. Ibažeby nebola, no.

Zdroj: Menshealth.com | Foto: Facebook, YouTube, Giphy.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D